Wszczepiła w pośladki silikonowy wypełniacz. Oszpeciła się, zdjęcia po ataku martwicy przerażają

Wszczepiła w pośladki silikonowy wypełniacz. Oszpeciła się, zdjęcia po ataku martwicy przerażają Źródło: instagram.com/getbodiedbyj/

Dziewczyna chciała wyglądać jeszcze atrakcyjniej, dlatego zdecydowała się wszczepić sobie implanty w pośladki. Zabieg jednak nie poszedł po jej myśli, teraz musi żyć z oszpeceniem do końca życia. Przeżyła prawdziwy horror.

Dziewczyna nie przejmuje się już bliznami po operacji. Została oszpecona w inny sposób, a powodem było usunięcie martwej skóry. Konsekwencje jej zachcianek były bardzo bolesne i już nigdy o nich nie zapomni.

Dziewczyna zamiast renomowanej kliniki wybrała kosmetyczkę bez kwalifikacji

Poświęciła wiele, by wyglądać tak, jak zawsze chciała. Marzyła o dużej pupie, a ćwiczenia na siłowni przestały jej wystarczać. Janelle Butler z Lawrenceville w USA postanowiła zrobić coś ze swoim wyglądem. Poza tym po urodzeniu dziecka czuła się źle sama ze sobą. Długo myślała, jak poprawić wygląd swojej tylnej części ciała i w końcu zdecydowała się na implanty. To był najprostszy sposób, by uzyskać szybki i zniewalający efekt. Tak jej się wydawało.

Zwlekała z wykonaniem zabiegu, ponieważ przerosły ją koszta. Implanty z dobrej jakości materiału i wypełnienia oraz sama operacja kosztowały krocie w certyfikowanych klinikach. Postanowiła więc poszukać kogoś innego, kto podjąłby się wszczepienia silikonu. Trafiła na gabinet kosmetyczny, który nie miał licencji - zaufała jednak kosmetyczce bez kwalifikacji, która zapewniała ją, że wykonała już dziesiątki podobnych metamorfoz. Certyfikat sporo kosztuje, dlatego na razie się na niego nie zdecydowała.

Jej skóra zaczęła robić się czarna i śmierdziała. Zaczęła gnić od środka

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Niedługo po zabiegu dziewczyna zaczęła odczuwać okropny ból. Nie mogła siedzieć dłużej niż kilka minut oraz uskarżała się na pieczenie i swędzenie w okolicy implantów. Do tego wszystkiego pośladki powiększyły się bardziej niż sądziła, dlatego chciała jak najszybciej pozbyć się obcego ciała ze swojej pupy. Podczas umówionego zabiegu wystąpiły komplikacje i skóra zaczęła gnić od środka. Doszło do martwicy, a życie modelki było poważnie zagrożone.

Dzisiaj grzeje: 1. Po twarzy kobiety przemieszczała narośl. W środku było ŻYWE STWORZENIE [ZDJĘCIA]
2. Widzowie są oburzeni, ich zdaniem przekroczono granicę żenady. Ogromny hejt za zachowanie jurora w finale "The Voice of Poland"

Chociaż lekarzom po długich staraniach udało się uratować życie dziewczyny, to jej ciało jest teraz mocno zdeformowane. W pośladkach w miejscu implantów i gnijącej skóry, ma dwa wgłębienia wielkości pięści. Nie jest to jednak wysoka cena za uratowanie życia. Dziewczyna po analizie swojej decyzji zorientowała się również, że koszt usunięcia implantów, pobytu w szpitalu, środków higienicznych, leków i rehabilitacji wyniósł ją więcej, niż gdyby wykonała zabieg w zaufanej klinice.

Fot. Facebook

Najlepsze newsy dnia:

  1. Tuż po wygranej "The Voice" dziennikarka TVP podstawiła mikrofon 17-latce. Niesamowite słowa
  2. Paskudne, prawie wszyscy kupują i dodają do kurczaka czy schabu. Zawiera toksyczny dwutlenek siarki i co gorsza olej palmowy
  3. Pierogi z tym farszem to prawdziwy hit na stole. Mało kto potrafi się im oprzeć, każdy poprosi o dokładkę, a potem o przepis
  4. Chomik gigant istnieje i żyje na Śląsku. Niewiarygodny wygląd, zagrożonego zwierzątka
  5. Ile można dorobić do emerytury od 1 grudnia 2019? Trzeba znać kwoty, inaczej STRACISZ pieniądze

Źródło: Radio ZET

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News