Dziennikarze TVN24 skandalicznie potraktowani! Minister PiS wyrzuciła ich na bruk

Dziennikarze TVN24 skandalicznie potraktowani! Minister PiS wyrzuciła ich na bruk

Minister edukacji narodowej, Anna Zalewska w zadziwiający sposób potraktowała dziennikarzy TVN24. Polityk stanowczo wyprosiła ich ze spotkania, czym rozwścieczyła widzów telewizji. Dlaczego podjęła taką decyzję?

Szefowa jednego z resortów rządu Prawa i Sprawiedliwości odwiedziła Brzeg. Zorganizowano tam bowiem specjalne spotkanie, na którym pojawili się przedstawiciele lokalnych mediów.

TVN24 na cenzurowanym

Na miejscu nie zabrakło więc także dziennikarzy wrocławskiego oddziału TVN24. Ich obecność nie spodobała się Zalewskiej, dlatego zdecydowała się ich wyprosić. - Ja jestem osobą publiczną, a państwo niekoniecznie. Później w różny sposób wykorzystywane są cytaty, więc bardzo państwu podziękujemy. Jeżeli będą pytania, to jeszcze jesteśmy do dyspozycji po spotkaniu, tak że do zobaczenia, bardzo wam dziękuję - powiedziała minister.

Reakcja widzów stacji

Co istotne, dziennikarze TVN24 nie mieli akredytacji. Ostatecznie nie wzięli więc udziału w spotkaniu. O sprawie poinformował lokalny portal, brzeg24.pl. Sytuacja niezwykle rozwścieczyła widzów stacji. Uważają bowiem, ze władza posuwa się już zbyt daleko w swych działaniach ograniczających pracę dziennikarzy i potraktowała ich jak śmieci. Zauważają, że stacja TVN24 to nie jest jakaś nieznana, internetowa telewizja, tylko jeden z najbardziej znanych informacyjnych kanałów, z których ludzie czerpią wiedzę na temat bieżących wydarzeń politycznych. Ich zdaniem, reporterzy TVN24 nie powinni zostać potraktowani w ten sposób.  1. Szokujący przełom. Zeznania Donalda Tuska ws. Smoleńska
  2. Morawiecki: Beata Szydło zaszkodziła rządowi PiS
  3. PiS upokarza Gawłowskiego. W areszcie zabraniają mu się myć i…
Następny artykuł