stoch
fot. youtube.pl/Sport.pl
Mikołaj Pilecki - 17 Marca 2018

Dziennikarz zadał Stochowi dziwne pytanie. Odpowiedź powala

Kamil Stoch od kilku sezonów błyszczy doskonałą formą, która pozwala mu odnosić wielkie sukcesy. Trzykrotny mistrz olimpijski dziś po raz kolejny zachwycił sędziów i kibiców, ale również jednego z dziennikarzy. Wielki sportowiec powalająco odpowiedział na jego pytanie.

Dzisiaj reprezentacja polskich skoczków ponownie dała pokaz swojej ogromnej siły. Drużynowa odsłona turnieju Raw Air w norweskim Vikersund zakończył się zwycięstwem gospodarzy i zasłużonym drugim miejscem Polaków. Nasi rodacy od dłuższego czasu doskonale radzą sobie w lotach, które do niedawna były domeną Norwegów, Słoweńców, Austriaków i Niemców. Warto w tym miejscu przypomnieć, że już raz w swojej karierze Kamil Stoch wyrównał oficjalny rekord długości lotu narciarskiego, lądując na 251. metrze. Nasz najlepszy skoczek nie jest jednak tylko sportowcem. Prowadzi własną markę odzieżową oraz jest całkiem dobrym kawalarzem. Przekonał się o tym dziennikarz portalu Skijumping.pl.

Kamil Stoch powalił swoja odpowiedzią

Wywiad ze Stochem rozpoczął się od przewidywalnego pytania o przebieg konkursu. Kamil opowiedział o jednym ze swoich skoków, który nie do końca poszedł po jego myśli. - Powiedzieć, że skok z pierwszej nie był podręcznikowy to bardzo delikatny jego opis. Odbiłem się praktycznie z buli, ale starałem się wyciągnąć z tego możliwie najwięcej - powiedział skoczek. Nie ta odpowiedź jednak wywołała falę śmiechu kibiców mistrza olimpijskiego z Pjongczang. Kamil Stoch zaszokował wszystkich, wypowiedzią o swojej diecie. - Adam Małysz spopularyzował bułkę z bananem, a co składa się na śniadaniową dietę Kamila Stocha? - zagadnął dziennikarz. - Proso dla ptaków... Niezbyt dobre, ale działa! - wybuchł śmiechem.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Strzelanina w galerii handlowej! Ogromna ewakuacja
  2. Polacy pobili rekord w UE. Żaden kraj nas nie dogania
  3. Oto najlepiej zarabiająca prostytutka na świecie. Zobaczcie jak wygląda
ZAMIANA<>stochAuto Kamila Stocha? Szczęka opada! Czym jeżdżą polskie gwiazdy sportów zimowych [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
stochAuto Kamila Stocha? Szczęka opada! Czym jeżdżą polskie gwiazdy sportów zimowych [ZDJĘCIA]Czytaj dalej
<>jp212 cytatów Jana Pawła II, które zmienią twoje spojrzenie na życieCzytaj dalej
"}" data-sheets-userformat="{"2":4546,"4":[null,2,11982760],"9":1,"10":2,"11":4,"15":"arial,sans,sans-serif"}">
jp212 cytatów Jana Pawła II, które zmienią twoje spojrzenie na życieCzytaj dalej
źródło: sport.pl