Nie od dziś wiadomo, że praca reportera nie należy do najbezpieczniejszych zawodów świata. Dziennikarze często bywają atakowani, zdarza się nawet, że są mordowani. Temu reporterowi trafił się wybitnie agresywny rozmówca. 

Włoski dziennikarz telewizyjny Daniel Piervincezi przy próbie przeprowadzenia wywiadu z bratem przebywającego w więzieniu członka gangu został brutalnie zaatakowany. Po zadaniu paru pytań rozmówca z zaskoczenia uderzył go „z główki”, po czym zaczął bić dziennikarza metalową pałką. Ekipa nagrywająca nie wyłączyła sprzętu, więc całe zdarzenie zostało nagrane. Grupa reporterska po chwili uciekła z miejsca zdarzenia. Wcześniej napastnik zdążył złamać dziennikarzowi nos.

Dziennikarz z włoskiej telewizji Rai w drzwiach miejscowej siłowni pytał Roberto Spade o związki jego rodziny z prawicowym ugrupowaniem CasaPound. Jego brat, Carmine, obecnie odsiaduje karę 10 lat pozbawienia wolności za wyłudzanie pieniędzy i związki z mafią.

Incydent, który zaszedł na przedmieściach Rzymu, wzbudził wśród opinii publicznej ogromny szok, a film zdobył dużą popularność. Agresywnemu mężczyźnie postawiono zarzuty spowodowania poważnego uszczerbku na zdrowiu za pomocą, jak to określono, „mafijnych metod”.

Nagranie z wydarzeniem na swoje konto Twitter wstawiła burmistrz Rzymu Virginia Raggi z podpisem:

Przemoc klanu Spadów jest nie do zaakceptowania. Solidaryzuję się z dziennikarzem i operatorem zaatakowanymi w Ostii. Położymy kres przestępstwom i ekstremizmowi w Rzymie

Źródło: tvn24.pl

Gwiazdy, które były molestowane seksualnie [ZDJĘCIA]

Tymi zdjęciami wnuczka Millera PODBIJA INTERNET!

...

Zobacz również