Wyrzucili dziennikarza z Polsat News i Radia Zet. Nie zgadniecie dlaczego! (VIDEO)

Wyrzucili dziennikarza z Polsat News i Radia Zet. Nie zgadniecie dlaczego! (VIDEO)

Sytuacji, w których zaproszony do studia telewizyjnego gość wychodzi wzburzony, znamy bardzo wiele. Zwykle wzbudzają ogromne emocje, są szeroko komentowane. Stacje telewizyjne i radiowe promują się takimi sytuacjami. Polityk, który wychodzi, najczęściej kompromituje sam siebie, bo okazuje się, że nie potrafi pokonać argumentów i sposobu dyskusji oponentów.

Można odnieść wrażenie, że i tym razem nie było inaczej. Dziennikarz, politycy, zażarta dyskusja, mało merytorycznych argumentów i kultury, dużo chamstwa i przerywania sobie wzajemnie. Jeden z zaproszonych gości wzburzony wyjątkowo, bo dyskusja poszła w stronę nieodpowiednich (jego zdaniem) tematów, bo nie może skończyć żadnej wypowiedzi, bo ciągle ktoś mu przerywa. Mniej więcej tak można opisać audycję "Śniadanie Radia Zet" z 5 lutego.

Wzburzenie Pawła Szefernakera, sekretarza stanu w Kancelarii Premiera, było tak duże, że prowadzący audycję Bartosz Kurek w pewnym momencie powiedział, że poseł, jeśli chce, może opuścić studio, z czego urzędnik ochoczo skorzystał.

Dziś dowiadujemy się, że Kurek, dotychczas prowadzący nie tylko "Śniadanie...", ale też "Nowy dzień w Polsat News", stracił obie te audycje. Poranną audycję radiową prowadził po raz ostatni w ten feralny dzień, kiedy ze studia wyszedł poseł Szefernaker, ostatni "Nowy dzień..." - 23 lutego po 6 latach prowadzenia.

Jego odejście z tych programów spowodowane jest właśnie zachowaniem wobec posła PiSu. Bartosz Kurek otrzymał w zamian propozycję stanowiska menadżerskiego w strukturach Grupy Polsat.

https://www.youtube.com/watch?v=6y0qw1Ng__8

Źródło: wiadomosci.wp.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News