Meghan Markle przeżywa ciężkie chwile w pałacu Buckingham. Zdaniem jednego z brytyjskich dziennikarzy, żona księcia Harry’ego poważnie zmieniła się po ślubie, na skutek czego padły pod jej adresem poważne zarzuty.

Meghan Markle i książę Harry są małżeństwem od maja bieżącego roku. Para od samego początku znajduje się na ustach dziennikarzy, jako jeden z najciekawszych tematów, związanych z rodziną królewską. Teraz na kobietę spłynęła nowa fala oskarżeń.

Zdaniem prezentera ITV, Pierca Morgana, księżna jest przykładem osób, które określa się mianem „karierowiczek”.

Meghan Markle się zmieniła!

Dziennikarz w programie zdecydował się opowiedzieć o swoim spotkaniu z przyszłą wtedy księżną Sussex. Prezenter poznał aktorkę Meghan Markle w pubie. Po krótkiej rozmowie wezwał jej taksówkę, gdyż kobieta wybierała się na imprezę, na której, jak się później okazało, poznała księcia Harry’ego.

Morgan powiedział, że lubił wtedy Meghan, jednak w jego ocenie jest ona przykładem małej karierowiczki. Twierdzi, że właśnie to było powodem obecności tylko jednego członka jej rodziny na ślubie, który obserwował cały świat. Dziennikarz posunął się do tezy, że zaproszenie innych członków jej rodziny było zbyt ryzykowne.

Lubił ją, a teraz nie odbiera telefonu

Dziennikarz zażartował w programie, że polubił księżną, a teraz nie odbiera telefonu. W jego ocenie jest to tylko potwierdzenie karierowej natury kobiety.

Internauci nie pozostali obojętni na informacje dotyczące księżnej Sussex. Ich zdaniem postawa dziennikarza wynika z jego pazerności – chce po prostu zarobić na historii z kobietą. Inni naśmiewają się z tego pisząc, że Meghan się zmieniła, bo przecież została księżniczką.

O Meghan Markle ostatnio jest coraz głośniej. Media spekulują na temat potencjalnej ciąży, której dowodem miało być wybrzuszenie na sukience. Informacja wciąż nie została potwierdzona.

Prasa donosi również, że kobieta jest samotna, podobnie jak przed laty księżna Diana. Dziennikarze zastanawiają się, czy kobieta ma wystarczające wsparcie od swojego męża oraz jego rodziny. Pałac nie skomentował plotek.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Afera wisi w powietrzu! Media: Rząd PiS zapłacił Polsatowi fortunę
  2. Gwiazda TVN stała się ofiarą haniebnego ataku. Internauci się nie popisali
  3. Dziennikarz zarzucił Kwaśniewskiemu bycie agentem. Odpowiedział w mistrzowski sposób

Na celowniku PiS: Gwiazdy, które naraziły się władzy [ZDJĘCIA]


Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]

ŹRÓDŁOonet.pl

Redaktor portalu pikio.pl, absolwent historii na Uniwersytecie Warszawskim. Światopoglądowy konserwatysta, umiarkowany anarchista, zwolennik społecznej nauki Kościoła. Katolik i mąż.