Mimo upływu czasu tajemnicza śmierć Andrzeja Leppera nadal elektryzuje polską opinię publiczną. Według Wojciecha Sumlińskiego w sprawę zaangażowany był także przebywający obecnie w więzieniu Zbigniew Stonoga.

Stonoga to człowiek, który udaje przyjaciela Andrzeja Leppera. Na tej rzekomej przyjaźni zbudował swój wizerunek. Ja w swojej książce o Lepperze opublikowałem dokumenty, z których wynika, że składał jeszcze z aresztu śledczego w Inowrocławiu zawiadomienie do Prokuratury Krajowej, by ta zamknęła Leppera w więzieniu, bo podobno zdefraudował milion złotych. On to bardzo dokładnie uzasadniał – mówi Wojciech Sumliński.

Według znanego dziennikarza Zbigniew Stonoga nie dość, że „donosił” na znanego polityka to dodatkowo miał go „wystawić” Wojskowym Służbom Informacyjnym. W efekcie miały one szantażować Andrzeja Leppera.

Innymi słowy Zbigniew Stonoga jest postacią w moim przekonaniu podłą. Podwiązaną pod WSI i to nie jest problem, by to udowodnić. Jest na to wiele dowodów. Stonoga miał być kolejną postacią, w którą służby zainwestowały – dodaje Wojciech Sumliński.

źródło: wmeritum.pl

ZOBACZ TAKŻE

https://www.youtube.com/watch?v=KeauftLIk-8

...

Zobacz również