Dziennikarz:
Wiadomości Pikio - 15 Czerwca 2017

Dziennikarz: "Znana posłanka NAWALONA JAK STODOŁA nabijała się ze Smoleńska"

Dziennikarz Rafał Otoka-Frąckiewicz przekonuje, że jest w posiadaniu szokujących informacji na temat znanej posłanki Nowoczesnej. Jak twierdzi dziennikarz, miała ona pod wpływem alkoholu wykpiwać katastrofę smoleńską.

Rafał Otoka-Frąckiewicz, dziennikarz, który ma na swoim koncie współpracę m.in. z Uważam Rze, Newsweekiem, Forbesem, przedstawił szokujące doniesienia rzekomo na temat posłanki Nowoczesnej. Joanna Scheuring-Wielgus - jak twierdzi dziennikarz - miała podczas wesela wznosić oburzające toasty. Posłanka, jak wskazują na to informacje podawane przez dziennikarza, miała zachowywać się w niestosowny sposób podczas wesela syna prezydenta Supraśla. - W trakcie imprezy wzmiankowana pani poseł nawaliła się jak stodoła i zaczęła biegać z kieliszkiem wódki wrzeszcząc: Za Smoleńsk!!! Traf chciał, ze na sali była inna posłanka .N, pani Barbara Dolniak, której maż zginął w Smoleńsku. Wielgus została wyprowadzona siłą z sali poza teren budynku i tam kontynuowała imprezę na Twitterze. Cała ta akcja jest tak żenująco zła, że pozostawię ją bez komentarza. Za informację dziękuję DDB” – napisał publicysta.  

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News