Dziennikarz TVP przekroczył granicę. Chamsko skomentował wygląd posła

Dziennikarz TVP przekroczył granicę. Chamsko skomentował wygląd posła Źródło: fot. youtube.com/Onet News

Jeden z dziennikarzy TVP, słynący z kontrowersyjnych opinii, tym razem przekroczył wszelkie granice przyzwoitości. Jego wręcz chamska wypowiedz o wpływowym pośle na Sejm, nie mogła pozostać niezauważona.

Cezary Gmyz, dziennikarz TVP i korespondent tej stacji w Niemczech nosi, chyba nadany przez siebie samego, pseudonim "Trotyl". Wybuchowe przezwisko ma uzasadnienie w rzeczywistości, gdyż często po jego wypowiedziach wybucha prawdziwa burza. Trotyl po raz kolejny nie zawiódł swoich miłośników i fanów obecnych w mediach społecznościowych. Jego wypowiedź o prezesie Polskiego Stronnictwa Ludowego, Władysławie Kosiniaku-Kamyszu rozwścieczyła Pawła Rabieja, polityka Nowoczesnej i jednego z jej czołowych działaczy. Gmyz porównał wygląd lidera PSL do wyglądu Baszszara al-Asada, prezydenta Syrii, oskarżanego o notoryczne łamanie praw człowieka i mordowanie ludności cywilnej. - Podobno Assad zgolił wąsy i wstrzyknął botoks, by być nierozpoznawalnym dla amerykańskich rakiet - napisał na swoim Twitterze.

Dziennikarz TVP popisał się wyjątkowym chamstwem

Nie od dziś wiadomo, że krytyka wyglądu i szydzenie z niego jest najprostszym sposobem na zdyskredytowanie swojego przeciwnika. Ta chamska zagrywka nie jest jednak akceptowalna w świecie publicystyki, polityki i dziennikarstwa. Na wpis Gmyza zareagował Paweł Rabiej, który z uzasadnioną wściekłością skrytykował pracownika TVP. Polityk nazwał Trotyla "moralnym dnem". - Pan naprawdę uważa, że porównywanie jednego z najbardziej rozsądnych i wyważonych polskich polityków z autokratą, który gnębi własny naród i używa broni chemicznej, by mordować dzieci, jest stosowne i śmieszne? Jeśli tak, to jest pan absolutnym moralnym dnem. Dołącz pan do Assada - stwierdził członek komisji ds. reprywatyzacji w Warszawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Słynny polski muzyk o swojej ciężkiej chorobie. Zaczęło się, gdy miał 12 lat
  2. 15-latka napisała list do Morawieckiego. Dramatyczne błaganie o pomoc
  3. To koniec Kurskiego? Wyciekło nagranie, z tego się nie wytłumaczy
źródło: Twitter.com Następny artykuł