Dziennikarz TVN został zamordowany! PORAŻAJĄCE doniesienia

Minęły już prawie cztery lata od wybuchu w jednej z katowickich kamienic, w wyniku którego zginął dziennikarz TVN Dariusz Kmiecik wraz z żoną Brygidą z TVP i dwuletnim synkiem Remigiuszem. Mimo upływu lat, biegłym udało się ustalić przyczyny eksplozji z dnia 23 października 2014. Według wielu nie była przypadkowa, jest także konkretny motyw, dla którego mogło dojść do zabójstwa. Nowe fakty są porażające. 

Zamordowali go?

Dariusz Kmiecik, podczas wykonywania swojej pracy dla telewizji TVN, wpadł na trop mafii węglowej z Górnego Śląska i rozpoczął śledztwo. W wyniku demaskacji nielegalnych przekrętów na dużą skalę, wpływowe i majętne osoby związane z przestępczą działalnością wokół przemysłu kopalnianego straciły miliony złotych. To z pewnością wywołało pragnienie zemsty na dzielnym dziennikarzu.

ZOBACZ TAKŻE - Nie żyje słynny polski poseł opozycji! Zamordowali go, bo...

Z informacji zdobytych przez Radio Zet wynika, że instalacja gazowa w którymś z mieszkań została uszkodzona celowo, aby gaz mógł się nagromadzić i ułatwić tym samym wywołanie dużej eksplozji w łatwy sposób, nawet za pomocą zwykłego zapalenia światła, telewizora czy radia.

Prokuratura umywa ręce ws. śmierci dziennikarza TVN

Prokuratura umorzyła śledztwo sugerując się zamiarem popełnienia samobójstwa przez jednego z mieszkańców katowickiej kamienicy, który rzekomo w tym celu mógł uwolnić gaz.

ZOBACZ TAKŻE - Szokujące odkrycie! Lepper napisał przed śmiercią list, a w nim o Kaczyńskim

W taką wersję zdarzeń nie wierzyli jednak świadkowie tragedii. Podczas relacji na żywo w TVP, jeden z poszkodowanych był oburzony opieszałością straży pożarnej.

- Przed przybyciem straży prawie wszyscy sami opuścili budynek, paliły się schody, wtedy można było je ugasić 1 gaśnicą! Ale strażacy zbierali się ok jednej godziny do akcji, aż się wszystko wypaliło i zawaliły ściany!

ZOBACZ TAKŻE - SZOK! Pedofilia Piotra T. i śmierć Leppera są... POŁĄCZONE

Natomiast młodszy brygadzista, który widział skalę zniszczeń, powiedział, że „ktoś mógł majstrować przy instalacji. Świadczy o tym rozmiar strat. Zawaliły się trzy kondygnacje budynku, praktycznie nie ma kamienicy. Butla z gazem nie była w stanie dokonać takiego spustoszenia”

źródło: radio zet
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News