TVN za sprawą konfliktów wewnątrz redakcji musi się liczyć z nieprzyjemnościami. Prywatne życie pracowników, nierzadko skandaliczne, przekłada się na postrzeganie całej stacji. Była gwiazda autorskich programów właśnie usłyszała wyrok.

TVN od 2012 roku współpracował z Piotrem N., któremu powierzył prowadzenie autorskiego programu, w którym ten pytał gwiazdy o ich prywatne życie. Cieszący się niesłabnącą popularnością format, przyniósł dziennikarzowi niezwykłą popularność. Nikt się nie spodziewał, że jego losy tak mocno uderzą w wizerunek stacji.

Były gwiazdor TVN z wyrokiem. Jaki wyrok usłyszał Piotr N.?

Piotr N. rok temu prowadził auto bez stosownych dokumentów. Samochód, którym się poruszał nie miał ani ważnego przeglądu, ani wykupionego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. W Konstancinie-Jeziornej spowodował wypadek, w którym została poszkodowana starsza kobieta. Tę natychmiast przewieziono do szpitala, a podczas przesłuchania dziennikarz nie przyznał się do zarzucanego mu czynu. Odmówił także składania wyjaśnień.

W lipcu, Sąd w Piasecznie skazał Piotra N. na karę w wysokości 6 tysięcy złotych, 10 tysięcy złotych nawiązki dla nieżyjącej już pokrzywdzonej. Dziennikarz był również zobowiązany do pokrycia kosztów procesowych. Po usłyszeniu wyroku, prokuratura złożyła sprzeciw.

Sąd ustalił termin nowej rozprawy na 9 listopada. Prokuratura domaga się najwyższej kary, która mu grozi, czyli 3 lat pozbawienia wolności. Piotr N. nie przyznaje się cały czas do zarzucanych mu czynów, niechętnie też odpowiada na pytania sądu.

Głos z góry

W sprawie byłego dziennikarza TVN wypowiedział się sam Zbigniew Ziobro, który potępił jego czyn. Zauważył także, że ten powinien być potraktowany tak, jak każdy inny kierowca, bez względu na to, czy jest osobą publiczną czy nie.

Dziennikarz był przez wiele lat redaktorem naczelnym „Przekroju”, prowadził także audycje w „TOK FM”. Współpracował z „Newsweekiem”, ale największą popularność przyniósł mu autorski program w TVN. Piotr N. musi jednak poczekać na finalny wyrok.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sytuacja Polek za granicą się pogorszy! Jest wyrok TSUE
  2. Wnuk Wałęsy usłyszał WYROK ZA POBICIE! Szokująca decyzja sądu
  3. Wypadek służbowej limuzyny prezesa TVP. Sprawa w sądzie to farsa!

Gwiazdy, które zmarły przedwcześnie w niewyjaśnionych okolicznościach. Wstrząsające


15 gwiazd, które cudem uniknęły śmierci [ZDJĘCIA]

loading...

Zobacz również