Kamil Durczok był przez lata jedną z najbardziej znanych twarzy TVN. Dziennikarz ostatecznie rozstał się jednak ze stacją w atmosferze skandalu. Dziś wciąż aktywnie działa w mediach, szokując jednak internautów coraz bardziej kontrowersyjnymi wpisami na portalach społecznościowych.

W ostatnim czasie Polską wstrząsnęły wydarzenia, do których doszło pod budynkiem krajowego Sejmu. Poseł Bartosz Arłukowicz próbował wprowadzić do niego gości, jednak otrzymał odmowę od funkcjonariusza Straży Marszałkowskiej.

Były dziennikarz TVN ostro do Straży Marszałkowskiej

Film z tego wydarzenia bardzo szybko obiegł media społecznościowe. Podał go dalej także Kamil Durczok, po czym opatrzył głośnym dziś opisem.

– To nieprawdopodobne. Strażnik sejmowy daje się prowadzić jak baran na rzeź. Chłopie! Ten pisowski cyrk się za chwilę dramatycznie skończy, tak jak Twoja robota w tym miejscu. Masz rodzinę? Serio wolisz iść na zasiłek? O honorze munduru, który nosisz, nawet nie wspomnę – napisał wściekły Durczok, grożąc niejako mundurowemu.

Szczegóły kontrowersyjnego zajścia

Dlaczego tak naprawdę Arłukowicz nie mógł wprowadzić nikogo do Sejmu? Odpowiedź na to pytanie opublikował dyrektor Centrum Informacji Sejmowej, Andrzej Grzegrzółka.

– Decyzją Komendanta Straży Marszałkowskiej, na podstawie wydarzeń, które miały miejsce w Biurze Przepustek, dla zapewnienia porządku w czasie posiedzenia Sejmu, wydawanie jednorazowych kart wstępu zostało zawieszone. Zmiany są tymczasowe i nie dotyczą przedstawicieli mediów – napisał urzędnik na Twitterze.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragedia gwiazdora TVP. Prowadził program na żywo, gdy poinformowano o śmierci jego teścia
  2. Ile zarabia Małgorzata Rozenek-Majdan? Te liczby was zszokują
  3. Gwiazdor DDTVN musiał przyjąć brutalny cios. Jest znienawidzony
  4. Walki psów zniszczyły tej suczce życie. Nagle nastąpił zaskakujący zwrot

Tęsknisz za Kamilem Durczokiem w TVN?

Zobacz Wyniki

Loading ... Loading ...

Jakim autem jeździ Wassermann? Samochody kandydatów na prezydentów polskich miast [ZDJĘCIA]


Jak bardzo praworządnym krajem jest Polska? Ranking ukazuje naszą pozycję...

...

Zobacz również