Czarna lista śmierci wybitnych Polaków, niestety, cały czas się powiększa. Tym razem opuścił nas wybitny dziennikarz znany między innymi z programu Uwaga w telewizji TVN.

Ostatnie dni lipca są prawdziwą tragedią dla tysięcy polaków. Najpierw usłyszeliśmy o tragicznej śmierci perkusisty Tomasza Grzyba. Kilka dni temu nasz świat opuściła wspaniała wokalistka Kora. Już następnego dnia całym światem wstrząsnęła wiadomość o śmierci Tomasza Stańko. Wczoraj pożegnaliśmy wybitną uczoną Darię Dzielską. Teraz w wieku zaledwie 46 lat odszedł dziennikarz Igor Miecik znany z wielu wspaniałych publikacji i książek, które poruszyły tysiące osób.

Nie żyje dziennikarz TVN

Igor Miecik był dwukrotnym laureatem nagrody Grand Press – w 2001 roku w kategorii „publicystyka” oraz w 2007 roku w kategorii „reportaż telewizyjny”. Jego publikacje cieszyły się ogromnym uznaniem wśród kolegów z branży.

Na mediach społecznościowych wielu polskich dziennikarzy pożegnało swojego kolegę po fachu, którego tekstów nie będzie nam dane więcej przeczytać.

– Igor był jednym z najwybitniejszych polskich reporterów. To wielka strata, bo takich dziennikarzy dziś już się nie produkuje – pisze dziennikarz „Gazety Wyborczej” Bartosz Wieliński.

Niestety lipiec 2018 roku przejdzie do historii przez fakt, jak wiele wybitnych osobistości odeszło z tego świata. Miejmy tylko nadzieję, że czarna lista przestanie rosnąć w tak zawrotnym tempie.

Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Chcą zniszczyć Michała Szpaka. Fani interweniują

PRZECZYTAJ: Australia ostrzega! W sierpniu wybuchnie III wojna światowa

PRZECZYTAJ: Były mąż Kaczyńskiej przerwał milczenie! Nie do wiary, co powiedział o jej ślubie

PRZECZYTAJ: Piekło! W ich małym mieszkaniu znaleziono 150 zaniedbanych zwierząt

screen youtube.com/Xiegarnia.pl
screen youtube.com/Journalismucu
screen youtube.com/Journalismucu

Znani Polacy, którzy przegrali walkę z rakiem [ZDJĘCIA]


Legendy polskiej muzyki, które straciliśmy w ostatnim czasie [ZDJĘCIA]

źródło: onet.pl

Zobacz również