Dziennikarz TVN: demontaż Kukiza to realizacja scenariusza, który powstał już dawno

Dziennikarz TVN: demontaż Kukiza to realizacja scenariusza, który powstał już dawno

Obóz Kukiza trawi coraz większy chaos, a jego notowania zaczynają drastycznie spadać. Paweł Kukiz zaczyna robić porządek wokół swojego środowiska, nie ufa samorządowcom i jak mówi ludziom skonotowanym z systemem, którzy na jego plecach chcą robić swoje interesy.

Dziennikarz Faktów TVN, Krzysztof Skórzyński napisał na Twitterze: Instynkt mojej osobie podpowiada, ze ten "demontaz" Kukiza to realizacja scenariusza, ktory powstal juz dawno. To tylko instynkt.

Z kolei Paweł Kukiz napisał na Facebooku: Kiedy więc zorientowałem się, że nasza (moich wyborców w wyborach prezydenckich) energia ma pójść w gwizdek lokalnych kacyków samorządowych i spadów po partiach systemowych - stanowczo sie temu sprzeciwiłem. Podstawą kształtującego sie Ruchu Kukiza są OBYWATELE a nie ci, którzy żyja z obywatelskich podatków. Wolę nie przekroczyć progu wyborczego niz wprowadzić do Parlamentu osoby nieczytelne, skonotowane z Systemem. Dziś rozmowa ostatniej szansy. Nie dla nas. Dla nich. W towarzystwie dwóch WoJOWników będę rozmawiał z Patrykiem Hałaczkiewiczem i dwójką Bezpartyjnych Samorzadowców. Jeśli warunki WoJOWników nie zostana spełnione- trudno. Wiadomo już, że do tej rozmowy nie dojdzie. Patryk Hałaczkiewicz smsowo chciał przesunąć termin spotkania z Pawłem Kukizem, ten się nie zgodził, albowiem twierdzi, że nie ma czasu na zwlekanie w tej sprawie. Kukiz wydał oświadczenie. Twierdzi, że ludzie prezydenta Lubina Roberta Raczyńskiego Bezpartyjni Samorządowcy wykorzystują jego wizerunek bez jego wiedzy, mało tego planują za jego plecami obsadzić listy wyborcze swoimi ludźmi. Muzyk czuje się rozgrywany, twierdzi że bez żadnych konsultacji z nim Raczyński wychodzi do mediów i wydaje kluczowe dla Ruchu komunikaty oraz organizuje bez żadnego porozumienia debaty programowe. W życiu nie zgodzę się - ani ja , ani prawdziwi WoJOWnicy, którzy walczą o Polskę dla Obywateli - na takie roszady i knucia. Nigdy. Jeśli zniknie etyka, transparentność, oddolność i obywatelskość to przegramy Polskę. Wolę wprowadzić do Sejmu elitarny oddział "sił specjalnych", uczciwość, przyzwoitość i etykę niż potężną armię, która tuż po zwycięskiej ofensywie rozpocznie rabunek i gwałty. I tyle w temacie "konfliktu" z Bezpartyjnymi Samorządowcami. - puentuje Paweł Kukiz Polub Pikio.pl, by być na bieżąco: ds
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News