Dziennikarz spytał Szydło, czy oddała już nagrodę. Reakcja? To aż boli (VIDEO)

Dziennikarz spytał Szydło, czy oddała już nagrodę. Reakcja? To aż boli (VIDEO)

Jarosław Kaczyński urządził byłej premier piekło. W związku z ostatnią decyzja lidera PiS nakazującą ministrom partii rządzącej oddać nagrody, Beata Szydło stała się jednym z najbardziej skompromitowanych polityków w naszym kraju.

Była szefowa rządu przeżywa ostatnio ciężkie chwile. Brak konsekwencji czynów jest bowiem jedną z najdotkliwiej dyskredytujących spraw dla polityka.

Beata Szydło w pułapce własnych słów

Cała afera z nagrodami ze spotęgowana mocą uderza w Beatę Szydło. Polityk bowiem najpierw sama sobie przyznała premię, potem broniła jej słuszności w Sejmie argumentując, iż pieniądze te "należały się", a teraz dostała nakaz od Kaczyńskiego by oddać pieniądze na Caritas. W związku z powyższym nie dziwi frustracja buzująca w byłej szefowej rządu. Przekonał się o tym jeden z dziennikarzy, który uprzejmie zapytał polityk, czy oddała już nagrodę.

Polityk nie ma nic do powiedzenia

Beata Szydło nie była jednak skłonna rozmawiać na ten temat. Nabrała wody w usta i przemknęła bez słowa sejmowym korytarzem. Milczenie byłej premier jest bardzo wymowne. Jeszcze niedawno z odwagą broniła stosowności przyznanych nagród. Po słowach Jarosława Kaczyńskiego polityk wyraźnie straciła na śmiałości. Mało tego, afera z nagrodami doprowadziła Jarosława Kaczyńskiego do totalnej furii. Szef PiS jest tak wściekły na polityków, że teraz zamierza odchudzić portfele i to nie tylko, posłom, ale też samorządowcom. Na ostatnim posiedzeniu kluby PiS zapowiedział poważne zmiany, których celem ma być zmniejszenie wynagrodzenia niemal całej polskiej klasie politycznej.
Proponowane linki:
  1. Pilne spotkanie PiS! Jarosław Kaczyński wpadł w furię, mamy przeciek 
  2. Dzieje się! Gowin wylatuje z rządu PiS, Kaczyński nie ma litości
  3. To będzie afera dekady! PiS może upaść
Źródło: wiadomosci.gazeta.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News