Słynny dziennikarz stanie przed sądem! Przejechał staruszkę na pasach

Słynny dziennikarz stanie przed sądem! Przejechał staruszkę na pasach

Pewien słynny dziennikarz bardzo szybko i nagle może zakończyć swoją karierę. Grozi mu nawet kilka lat pozbawienia wolności! Przejechał staruszkę na pasach, jechał bez prawa jazdy, a jego samochód nie miał aktualnego przeglądu.

Piotr N. wystartował jako dziennikarz w "Gazecie Wyborczej", następnie pracował w TVP, RMF oraz Polsacie.Teraz jednak zawrotna kariera 56-latka może się zakończyć. Za popełnione rok temu wykroczenie grożą mu 3 lata pozbawienia wolności. Wystarczająco, by zniknął z show-biznesu na dobre.

Dziennikarz zmiażdżył staruszkę autem

Już w 2009 roku N. zabrano prawo jazdy za przekroczenie limitu punktów karnych. To jednak nie przeszkodziło mężczyźnie dalej jeździć swoim samochodem. Dziennikarzowi do chwili wypadku nie przywrócono uprawnień.
5 października 2017 roku gwiazdor potrącił starszą panią na pasach. 77-letnia kobieta trafiła do szpitala z poważnymi uszkodzeniami kości czaszki oraz żeber. Piotr nie miał prawa jazdy, ani nawet ważnego przeglądu! Teraz dosięgnie go bolesna sprawiedliwość. - Prokuratura Rejonowa w Piasecznie skierowała 25 czerwca 2018 r. do Sądu Rejonowego w Piasecznie akt oskarżenia przeciwko Piotrowi N., oskarżając go o popełnienie czynu z art. 177 par 1 k.k. /spowodowanie wypadku drogowego/. Prokuratura zarzuciła mu nieumyślne naruszenie zasad bezpieczeństwa w ruchu lądowym poprzez niezachowanie szczególnej ostrożności przy zbliżaniu się do przejścia dla pieszych i potrącenie przechodzącej na przejściu dla pieszych pokrzywdzonej - mówi Ewa Bialik, rzecznik prasowy Prokuratury Krajowej. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Polsat z poważnymi zarzutami! Telewizja próbuje się ratować
  2. LINCZ! Widzowie wściekli, domagają się WYRZUCENIA prowadzącego DDTVN
  3. Mikołaj Roznerski zdradził swój największy sekret. Może stracić zdrowie oraz życie
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News