Jeśli myśleliście, że to Jarosław Kuźniar „odlatuje” w swoich wypowiedziach na temat uchodźców to znaczy, że nie widzieliście jeszcze jego rozmowy z Jarosławem Gugałą. Znany dziennikarz przekonywał w niej, że muzułmanie wcale nie popełniają samobójczych zamachów rzadziej niż chrześcijanie.

Ludzie się wysadzają i mordują niezależnie od tego, jakiej religii są. Nie ma dowodów, że muzułmanie robią to częściej niż chrześcijanie – mówił Jarosławowi Kuźniarowi Gugała.

Dodał także, że „Takie zjawiska są wszędzie. W Polsce niestety również”. Jego zdaniem wśród naszych rodaków panuje podobna mentalność jak u skrajnych islamistów.

Wykazywał, że podobnie do nich Polacy są zaściankowi i nie znają świata. Polecał odwiedzić Niemcy oraz Londyn, by przekonać się na własne oczy, jak wspaniałą ideą jest multikulturalizm.

Wydaje nam się, że różnorodność to dzieło diabła. Różnorodność jest podstawą potęgi każdego kraju – kontynuował Jarosław Gugała.

W dalszej części swojej wypowiedzi nazwał Polskę gettem, w którym nikt nie chce się rozmnażać. Jego zdaniem jest to kolejny powód, dla którego powinniśmy zapraszać uchodźców.

Jest wielu chłopaków, którzy wierzą w Allaha, którzy mogliby uczynić szczęśliwymi bardzo wiele chrześcijanek – mówił Gugała.

Według dziennikarza polska ksenofobia wynika z braku oczytania, co powoduje zbiorową głupotę. Apelował do widzów, by Ci zaczęli czytać książki i się między sobą nimi dzielić. Tutaj do polecenia pewną pozycję miał nawet prowadzący rozmowę Jarosław Kuźniar.

Jak ktoś ma Koran pod ręką też niech da – dodał były dziennikarz TVN24.

Rozmowa dwóch dziennikarzy bije obecnie rekordy popularności w sieci. Drwią oni, że tak „wybuchowego” duetu w polskiej sieci jeszcze nie było.

https://www.youtube.com/watch?v=w450iROit0k

źródło: youtube/Onet Rano

...

Zobacz również