Dziennikarz nabija się z wypadku Macierewicza. Burza w sieci (foto)

Dziennikarz nabija się z wypadku Macierewicza. Burza w sieci (foto)

Zmierzający późnym wieczorem do Warszawy minister obrony Antoni Macierewicz uczestniczył w karambolu na autostradzie A1. Jeden z dziennikarzy wykorzystał to zdarzenie do żartów co nie spodobało się części internautów. Większość jednak kontynuowała nabijanie się z ministra. 

Jak informowaliśmy wcześniej, limuzyna Antoniego Macierewicza uczestniczyła w karambolu na autostradzie A1 na wysokości miejscowości Lubicz Dolny. Ministrowi obrony nic się nie stało. W wypadku ucierpiały jednak co najmniej trzy osoby, w tym jeden z pasażerów ministerialnego pojazdu.

Zdarzenie skomentował na jednym z portali społecznościowych często wywołujący kontrowersje dziennikarz Superstacji - Kuba Wątły. Jego żart nie spodobał się części internautów.

 - Serdeczne podziękowania dla towarzyszki Matki Boskiej Autrostradowskiej za rewolucyjną czujność podczas podróży ministra Star Wars - napisał Wątły na Facebooku.

Mimo, że duża część komentarzy pod postem jest autorstwa zwolenników dziennikarza, którzy przyłączyli się do żartów, to pojawiły się też głosy oburzenia. Zdegustowani internauci przekonywali, że bez względu na poglądy polityczne - nie można z takich sytuacji żartować, ponieważ chodzi tu o ludzkie życie. Z kolei inni pisali, że to efekt "paranoi jaką stworzył PiS w sprawie Smoleńska".

bh

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News