Rodzinna tragedia gwiazdy "Pytania na śniadanie". Nagle umarła bliska mu osoba

Rodzinna tragedia gwiazdy "Pytania na śniadanie". Nagle umarła bliska mu osoba Źródło: Unsplash.com David Tomaseti

Dziennikarz znany z programu "Pytanie na śniadanie" wraz z żoną przeżywa ogromną tragedię. Właśnie odeszła niezwykle bliska dla nich osoba, gwiazda wciąż nie może się otrząsnąć po tym smutnym wydarzeniu. Jego żona opublikowała na ten temat wpis w mediach społecznościowych, małżeństwo w trakcie epidemii przechodzi przez trudne chwile.

Dziennikarz Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska, również dziennikarka stracili niedawno niezwykle bliską osobę. Często w mediach mówią o swoim małżeństwie oraz wychowywaniu dzieci, ale ostatnio stali się dużo oszczędniejsi w relacjonowaniu swojego życia. Wszystko przez prawdziwą tragedię, jaką przeszli.

Dziennikarz TVP wraz z żoną, dziennikarką TVN24 przeżywają prawdziwy dramat

Kilka dni temu zmarła mama Agaty Tomaszewskiej, a teściowa Tomasza Wolnego. Oboje z trudem znoszą tę sytuację, nie spodziewali się jej nagłej śmierci. W małżeństwie im się dobrze układało, mieli świetne relacje z rodziną z obu stron, byli do siebie bardzo przywiązani. Agata Tomaszewska napisała o tym na Facebooku.

- Odeszła... Z dnia na dzień, nagle i niespodziewanie... Moja ukochana Mama. Moje wsparcie, moja miłość, moje wszystko... - pisała rozżalona na Facebooku.

Para troszczy się o siebie mimo wielu przeciwności

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Para teraz wspólnie wspiera się w trudnych chwilach. Oboje pracują w dwóch stacjach, między którymi jest sporo tarć, Tomasz Wolny jest dziennikarzem TVP i znany jest z "Panoramy" i "Pytania na Śniadanie", a Agata Tomaszewska pracuje w TVN24. Mimo zawodowych zbieżności wspólnie radzą sobie z przeciwnościami.

Dzisiaj grzeje: 1. Bardzo smutna wiadomość z samego rana. Media przekazały, że na COVID-19 zmarł polski lekarz, który pomógł wielu dzieciom za granicą
2. Zapadła decyzja o zasiłku dla rodziców. Mateusz Morawiecki przekazał wiadomość, która wyjaśnia wszystko

Sami mówią o sobie, że są ze sobą na dobre i na złe, a teraz niewątpliwie Agata Tomaszewska potrzebuje dużo wsparcia od swojego męża. Para ma aż trójkę dzieci, dwie córki oraz syna. Ich pociechy również bardzo to przeżywają, w końcu straciły babcię.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Sieć 5G jest już w Polsce. W jakich miastach działa, co na jej temat mówi WHO, czy jest bezpieczna?
  2. Zbigniew Boniek wywołał burzę w mediach społecznościowych. Kibice wściekli po słowach prezesa PZPN
  3. Wyjaśniła się przyszłość emerytów. Minister zabrał głos w sprawie przyszłych wypłat
  4. Wyciekła smutna prawda. Fani "M jak miłość" nie mieli pojęcia, że było aż tak źle, słowa Kożuchowskiej nie pozostawiają wątpliwości
  5. Krzysztof Respondek nie mógł dłużej ukrywać. Wydało się, co działo się w kopalniach, ciężko uwierzyć
  6. Jak powstają kebaby? TVN ujawnił okropną prawdę

Źródło: Plejada

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News