Młynarska trafiła do szpitala! Walczy o życie

Młynarska trafiła do szpitala! Walczy o życie Źródło: fot. instagram.com/agata_mlynarska

Zdrowie to jedna z najcenniejszych rzeczy, jakie mamy. Niestety często bagatelizujemy różne sygnały wysyłane przez nasze ciało, a to często prowadzi do tragedii. Przekonała się o tym niestety na własnej skórze znana dziennikarka TVP.

Lekarze już od wielu lat apelują do Polaków, że jeżeli widzimy jakieś niepokojące objawy dotyczące naszego ciała, powinniśmy jak najszybciej udać się do specjalisty. Niestety wielu z nas o tym zapomina lub bagatelizuje niewinne objawy, które mogą prowadzić do poważnych schorzeń. Znana dziennikarka znana z programów stacji TVP Agata Młynarska bardzo dobitnie się o tym przekonała, gdy przez nadmiar pracy zaniedbała swój organizm. Dziennikarka od lat leczy się na chorobę nieswoistego zapalenia jelit, która kilka dni temu ponownie dała o sobie znać. Młynarska wylądowała w szpitalu, gdzie jak sama donosi, walczyła o swoje życie.

Dziennikarka TVP walczy o życie w szpitalu

Kilka dni temu dziennikarkę dopadło nagłe i bardzo silne zaostrzenie się choroby. Zazwyczaj taki nawrót daje o sobie znać wcześniej, jednak w tym przypadku tak się nie stało. Młynarska musiała być natychmiast przetransportowana do szpitala, gdzie uzyskała szybką i fachową pomoc. Jak sama przyznaje na swoim Facebooku, były to dni ciągłej walki o życie. - Po czterech dniach ostrej walki na oddziale gastrologii, znanym mi od lat, wrócił uśmiech i nadzieja, że najgorsze znów udało się pokonać. Moja choroba ma własne życie. Nie zbadano dlaczego pojawiają się tak silne jej zaostrzenia. Bo przecież było tak dobrze i nagle... walka o życie. Jelita to wciąż wielka zagadka dla lekarzy. I tym razem pani profesor Grażyna Rydzewska stanęła na wysokości zadania. Dziękuję:) - pisze dziennikarka. Bez wątpienia nie jest to ostatni taki atak w jej życiu, dlatego dziennikarka TVP musi bardzo na siebie uważać i kontrolować stan swojego organizmu. screnn facebook.com Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Co się dzieje z Chylińską? Fani przerażeni jej wyglądem
  2. Największy sekret Kaczyńskiej ujawniony. Robiła wszystko by to ukryć
  3. Myślisz, że Twój pies Cię kocha? Możesz się mylić
źródło: se.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News