Gwiazda Polsatu szczerze o swoim nowotworze. Cały jej świat się zawalił

Gwiazda Polsatu szczerze o swoim nowotworze. Cały jej świat się zawalił Źródło: fot. Instagram.com/joanna_gorska

Wiele osób, gdy usłyszy pozytywną diagnozę związaną z nowotworem, załamuje się. Podobnie było z dziennikarką Telewizji Polsat, Joanną Górską. Dziś mija rok, od kiedy rozpoczęła się jej walka z rakiem.

20 lipca 2017 roku Joanna Górska usłyszała od lekarzy, że w jej ciele rozwija się śmiertelny nowotwór. Od tego czasu zawiesiła pracę w mediach i w pełni poświęciła się zwalczaniu choroby. Polska i jej fani w mediach społecznościowych dowiedzieli się o tej straszliwej diagnozie dopiero po wakacjach. W tym samym czasie dziennikarka Polsatu zdecydowała się na opisywanie walki z rakiem za pośrednictwem internetu.

Jej wpisy są pokazem siły i nadziei, które powinny udzielić się wszystkim chorym. Nie było jednak łatwo jej dojść do momentu, w którym zaraża optymizmem. Początkowo, jak sama przyznała w najnowszym wpisie na Instagramie, jej świat dosłownie się zawalił. - Minął rok. Rok temu zawalił się mój świat. Był 20 lipca 2017 roku, najgorszy dzień mojego życia... później przyszły następne i kiedy myślałam, że gorzej już być nie może... okazywało się, że może - napisała dziennikarka.

Prezenterka Telewizji Polsat szczerze o raku

Rok, który spędziła na leczeniu nowotworu był bardzo ciężki. Na duchu podtrzymywali dziennikarkę jej przyjaciele i najbliżsi. W dzisiejszym wpisie podziękowała wszystkim tym, którzy byli przy niej w najgorszych momentach. Kilka miesięcy temu Joanna Górska zapowiedziała także, że będzie poddawana radioterapii, która daje ogromne nadzieje na wyzdrowienie. Było to 27 kwietnia i jak powiedziała, "świętowała ten dzień happy enden". I choć do ostatecznego pokonania choroby jeszcze daleko, Górska mówi o niej w czasie przeszłym. Na szczególne podziękowania zasłużyła jej mama, która zawsze była przy niej silna i nie dawała poznać po sobie nerwów i bólu. - Mamusiu, dziękuję, że płakałaś tylko wtedy kiedy myślałaś, że nie widzę... dziękuję, że byłaś silna - czytamy. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie. źródło: plejada.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News