tvp odchodzi_po
yt/TVP Info
Anna Maria Guziewska - 3 Grudnia 2018

Jedna z najbardziej znanych dziennikarek TVP rzuciła pracę! Widzowie nie dowierzają

TVP znów musi się pogodzić z odejściem znanej twarzy. Stacja Jacka Kurskiego sukcesywnie traci współpracowników. Powody odejść są rozmaite, jednak presja medialna może negatywnie wpłynąć na wizerunek mediów publicznych.

TVP musi się pożegnać z dziennikarką związaną z TVP Info. Małgorzata Świtała odchodzi do konkurencyjnej stacji informacyjnej, gdzie będzie prowadziła jeden z najpopularniejszych programów. O decyzji postanowiła sama poinformować w rozentuzjazmowanym wpisie na Twitterze. Czy Jacek Kurski wytrzyma kolejną porażkę?

Kolejne zwolnienie w TVP. Czemu Jacek Kurski traci współpracowników?

- Małgorzata Świtała zostanie prezenterką pasma „W rytmie dnia”, które można oglądać codziennie po „Nowym dniu”. Z informacji, do których dotarł portal tvpolsat.info wynika, że Świtała zadebiutuje na antenie Polsat News 17 grudnia - napisał zarząt Polsatu na swojej stronie. Tę informację udostępniła na swoim profilu w mediach społecznościowych także dziennikarka, które w dość serdecznych słowach wskazała, że cieszy się z nowej pracy. - Jak tylko wrócę z nart! Do zobaczenia Polsat - napisała na Twitterze Małgorzata Świtała. Dotychczas była mocno związana z TVP Info. Od 2015 roku prowadziła pasma poranne oraz dbała o przegląd informacji. Była zaangażowana także w publicystykę "kobiecą" - prowadziła takie tytuły, jak "Kobiecym okiem" i "Rzeczpospolita babska". Dziennikarka związana była także z radiem. Współpracowała z RMF FM, Radiem Zet czy Radiostacją. O decyzji poinformował dział publicystyki Polsatu, a wiadomość potwierdziła sama dziennikarka. Nie wiadomo jednak, co wpłynęło na decyzję kobiety.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ
dziennikarka2018 rokiem zabójstw dziennikarzy? Lista zamordowanych SZOKUJECzytaj dalej
Jacek Kurski musi sobie radzić z utratą kluczowych postaci stacji. Niedawno media pisały o głośnym rozstaniu ze stacją Wojciecha Cejrowskiego. Decyzja o zawieszeniu występów kontrowersyjnego podróżnika wynikała z udostępnienia w Internecie "performance'u", podczas którego Cejrowski spalił flagę Unii Europejskiej. Jacek Kurski problemu nie bagatelizuje, jednak zauważa, że nie chce całkowicie zrywać współpracy z mężczyzną. W jednym z ostatnich wywiadów zaznaczył, że zawieszony może od stycznia wrócić na antenę. Nie wiadomo jednak, jaką rolę dla niego przewidziano. Spadki oglądalności, kryzysy, krytyka i burzliwa medialna dyskusja nad edukacyjną stroną programów telewizji publicznej zdecydowanie wpływają na wizerunek stacji. Dziennikarze na bieżąco donoszą o kryzysie wewnątrz TVP, niektórzy zwiastują rychłe roszady w zarządzie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wzrasta nasza świadomość w kwestii zdrowia i coraz bardziej o nie dbamy. Ale czy wiemy jak robić to dobrze?
  2. Jacek Kurski pęka z dumy. Ogłasza niespodziewany sukces TVP!
  3. Kurskiemu puściły nerwy! Zarząd TVP naprawdę to ogłosił
  4. To koniec Cejrowskiego w TVP? Kurski będzie miał kłopoty za to co powiedział
  5. Znaki zodiaku zdradzają, jak dobry jesteś w łóżku. Będziecie w szoku
  6. Dlaczego nie mam ochoty się kochać? Odpowiedź eksperta
Danuta HoleckaTVP kompromituje się nieustannie! Skandaliczne wpadki, które przejdą do historiiCzytaj dalej
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News