Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz

Wzruszające wyznanie umierającej dziennikarki. Trudno powstrzymać płacz

Znana i lubiana dziennikarka od wielu lat zmaga się ze złośliwym nowotworem. Ostatnie diagnozy nie były jednak pozytywne, a lekarzom skończyły się możliwości leczenia. Rachael Bland, gwiazda BBC, nie traci jednak wiary, a jej niedawne wyznanie było naprawdę wzruszające.

Band jest ogromnie popularna na Wyspach Brytyjskich. Dziennikarka jest prezenterką radiową BBC i w 2015 usłyszała przerażającą diagnozę. Po pewnym czasie dowiedziała się także o przerzutach oraz o tym, że nowotwór jest nieuleczalny. 40-latka swoją walkę z rakiem opisuje obszernie w mediach społecznościowych, co pomaga jej w radzeniu sobie ze swoją trudną sytuacją. Bland jest przykładem pozytywnego nastawienia i ogromnej motywacji, które są niezbędne podczas leczenia. Niestety wyniki ostatnich badań nie były najlepsze, a lekarze rozłożyli ręce, nie mogąc zaoferować żadnych nowych sposobów leczenia. Gwiazda BBC nie odpuszcza jednak, a wczoraj opublikowała na swoim Instagramie inspirujący i wzruszający wpis.

Prezenterka BBC o swojej straszliwiej chorobie

Opis na instagramowym profilu dziennikarki pozwala na natychmiastowe poznanie jej profesji i podejścia do własnej choroby. Na szczególną uwagę zasługują słowa "Putting the CAN in cancer". "Cancer" w języku angielskim znaczy oczywiście "rak". "Can" jest bezokolicznikiem czasownika "móc". Jest to zachęta do walki o życie, wyzdrowienie i zwrócenie uwagi na szanse, które każdy z chorych ma. O tym, że nie należy się poddawać przypomniała także w swoim ostatnim poście. Wzruszające słowa, które zamieściła, wrażliwsze osoby mogą doprowadzić do płaczu. Prezenterka BBC za swój optymizm i doskonałą pracę zasługuje na każde wsparcie. Choroba bardzo ją zmieniła i, jak sama twierdzi, wzmocniła ją wewnętrznie. W związku z wyczerpaniem się możliwości, zapisała się do programu badań klinicznych i oczekuje na nowy lek, w którym pokłada ogromne nadzieje. - Pamięcią powracam do moich najlepszych dni, mając problemy z wzięciem prysznica i umyciem włosów bez rurki tlenowej. Może nie wyglądam tak dobrze na zewnątrz i nie mam na sobie tak wspaniałej sukienki, ale wewnątrz jestem taka sama, a może nawet silniejsza - napisała pod fotografią swojego ślubnego zdjęcia. BBC fot. Instagram.com/bigclittleme Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.
  1. Mąż Czubaszek ujawnił jej mroczny sekret. Fani są na niego wściekli
  2. Wir cykloniczny uderzy w Polskę! Służby ostrzegają
  3. Prawdziwy HIT! Śpiewający pies w Mam Talent (video)
  4. Moda na brak biustonosza. Hit czy kit?
źródło: fakt.pl
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News