Widzowie ją uwielbiali, potrafili oglądać telewizję tylko dla niej. Nie żyje ceniona dziennikarka

Widzowie ją uwielbiali, potrafili oglądać telewizję tylko dla niej. Nie żyje ceniona dziennikarka Źródło: Pikio.pl

Dziennikarka sportowa przyciągała przed telewizory prawdziwe tłumy, widzowie ją uwielbiali. Niezwykle smutne wiadomości o jej śmierci obiegły krajowe media.

Dziennikarka przyciągała przed telewizory tysiące kibiców sportowych, wiadomość o jej śmierci jest dla wielu widzów ogromnym ciosem. Smutne informacje obiegły krajowe media, przekazała je stacja "Eurosport Polska". Kobieta miała zaledwie 46 lat, rodzina i współpracownicy dziennikarki są w szoku.

Dziennikarka zmarła w wieku 46 lat

Dziennikarka przegrała długą i trudna walkę z ciężką chorobą. W dniu śmierci kobieta miała zaledwie 46 lat. W 2017 roku zdiagnozowano u niej nowotwór, to był ogromny szok zarówno dla niej, jak i rodziny. Swoją historię opisała na portalu Fundacjaonkologicznanadzieja.org.

- Moja choroba zaczęła się „znikąd”. Owszem, mocno schudłam, ale wiązałam to raczej z przejściem kilka miesięcy wcześniej na dietę wegetariańską i dość intensywnymi treningami 3-4 razy w tygodniu. W sierpniu 2017 mieliśmy jechać z rodziną na wakacje. Jakieś dwa tygodnie przed wyjazdem zaczął mnie męczyć w nocy suchy kaszel. Mąż stwierdził, że mam iść do lekarza po jakieś proszki, bo on nie może spać - opisywała początki swojej choroby Adrianna Chojniarz-Zaręba.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziennikarka przegrała z chorobą nowotworową

Adrianna Chojniarz-Zaręba znana jest przede wszystkim kibicom tenisa, dziennikarka sportowa od lat związana była z programem "Gem, Schett, Mats". Kobieta od wielu miesięcy walczyła o powrót do zdrowia, niestety choroba postępowała, a lekarze nie umieli zatrzymać rozwoju komórek nowotworowych w jej organizmie.

- Lekarze przypuszczają, że jest to rak dróg żółciowych lub rak wewnątrzwątrobowy, tylko jak na tego drugiego coś za długo żyję - opisywała kobieta.

Dzisiaj grzeje: 1. Polsat: wojsko i policja wychodzi na ulice. Rozpoczyna się specjalna akcja w związku z koronawirusem

2. Media dotarły do sąsiadów Szumowskiego. Na jaw wyszła cała prawda na temat Ministra Zdrowia

Informacja o śmierci dziennikarki pojawiła się na Twitterze stacji 'Eurosport Polska". Jej odejście to ogromny cios zarówno dla rodziny, jak i współpracowników.

- Ada była Dobrym Duchem Eurosportu. Zarażała wszystkich uśmiechem i nikomu nie odmawiała pomocy. Przez wiele lat Jej głos mogliście usłyszeć w programie "Gem, Schett, Mats". Z ogromnym żalem żegnamy cudowną osobę. Łączymy się w bólu z rodziną i najbliższymi -  napisali przedstawiciele Eurosport Polska w mediach społecznościowych.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Objawy świadczące o chorobie tarczycy. Nigdy ich nie lekceważ
  2. Zmarła znana polska dziennikarka sportowa. Odeszła w młodym wieku, jej głos znały tysiące 
  3. Goście ślubni otworzyli zaproszenia i stanęli jak wryci. Nigdy nie widzieli większej żenady, zdjęcie tylko dla odważnych
  4. Spełnił się najczarniejszy scenariusz. Wielu Polaków do końca trzymało za nią kciuki, 2-letnia Anielka zmarła po heroicznej walce
  5. Kot z ludzką twarzą? Ludzie nie mogli uwierzyć, gdy go zobaczyli
  6. Ważne dla wszystkich. Jutro Lidl, Biedronka, Dino, Żabka i Kaufland będą pracować inaczej niż zwykle

źródło: Viva

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News