Grafiki i GIF-y na Dzień Matki. Wyślij e-kartkę

Grafiki i GIF-y na Dzień Matki. Wyślij e-kartkę Źródło: pixabay.com/zilaseger

Dzień Matki - GIF-y, obrazki, i grafiki, które możemy wysłać mamie w dniu jej święta. Jeśli nie możemy złożyć naszej ukochanej mamie serdeczności osobiście, możemy zrobić to za pośrednictwem tradycyjnej poczty, SMS lub krótkiej wiadomości na jednym z portali społecznościowych. Jaki sposób będzie najlepszy i sprawi najwięcej radości? Zdecydowanie ten szczery i płynący prosto z serca.

Dzień Matki - GIF-y i obrazki, które mogą przydać się nam wraz z nadchodzącym świętem naszych rodzicielek. Kiedy celebrujemy ich dzień w Polsce i dlatego akurat w tym terminie? 

Dzień Matki - kiedy?

Dzień Marki w Polsce obchodzony jest co roku 26 maja, jako jedno z niewielu państw, Polska ma na to święto swoją konkretną datę. Na przykład w Wielkiej Brytanii jest ono celebrowane w czwartą niedzielę wielkiego postu. To jedno z najpopularniejszych świeckich świąt, które ma na celu okazanie miłości i wdzięczności za trud włożony w nasze wychowanie, opiekę nad nami i troskę. W naszym kraju po raz pierwszy świętowano Dzień Matki w Krakowie w 1914 roku. Mamy obdarowywane są kwiatami, drobnymi upominkami, laurkami i słodkościami, a także życzeniami. Oto przykład, który możecie wykorzystać, składając serdeczności swoim matulom:

Dużo Mamie mówić miałem
lecz gdy biegłem, zapomniałem.
Więc Mamusiu nadstaw uszka
i zapytaj się serduszka
Niech Ci powie jego bicie,
że ja kocham Cię nad życie.

Dzień Matki GIF-y, grafika czy obrazek. E-kartki nowym sposobem na składanie życzeń

Mamy zazwyczaj w prezencie otrzymują kwiaty: bukiety lub te w doniczce oraz słodycze, jednak aby sprawić mamie wyjątkową i niezapomnianą niespodziankę, dzieci mogą wybrać tak zwane e-kartki, które połączą życzenia z grafiką. Takie serdeczności można przesłać w wiadomości mailowej lub udostępnić na ścianie portalu społecznościowego swojej mamy, na przykład na Facebooku. Obrazki, grafiki i GIF-y stają się coraz bardziej popularną formą składania życzeń, dzięki nim nie tylko serdeczności trafiają do odbiorcy, ale również znajomych, którzy z łatwością będą mogli skopiować e-kartkę i wysłać ją swojej rodzicielce.

Obrazki wysyłane drogą elektroniczną są alternatywą dla tradycyjnych kartek życzeniowych lub liścików dołączonych do bukietu, na których zazwyczaj zmieści się tylko krótkie zdanie. Trudno wyrazić w nich więcej emocji, a przecież za wiele rzeczy chcemy w tym dniu podziękować naszym mamom.

GIF-y możemy znaleźć na wielu stronach internetowych, podobnie jak obrazki, wystarczy je skopiować i wysłać. Najlepiej przekazać serdeczności z okazji dnia Matki osobiście, jeśli jednak nie mamy takiej możliwości, e-kartka będzie równie dobrym rozwiązaniem. Do obrazka czy grafiki koniecznie dołącz życzenia:

Kochana Mamo!
Myślą w przyszłość wybiegam i zaczynam marzyć,
że zastąpię cię w pracy, gdy tylko dorosnę.
Lecz dzisiaj za twe troski, trudy, poświęcenie,
za twą miłość matczyną, nigdy nie zachwianą,
mogę tylko twą szyje otoczyć ramieniem
i szepnąć do ucha: dziękuję Ci mamo!

  1. Ekwiwalent za urlop 2019: ile wynosi, jak go obliczyć?
  2. Kto może dostać urlop dla poratowania zdrowia? W jakim przypadku?
  3. Dzień Matki w Polsce, Anglii i USA - jak się obchodzi na świecie?
  4. Przyjęcie komunijne: gdzie je zorganizować - w domu czy w restauracji?
  5. Nadchodzi światowy dzień Kostki Rubika. Jaki jest rekord w jej układaniu?
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News