Tragedia przed Dniem Dziecka! Cała Polska trzyma kciuki, trwa walka z czasem

Tragedia przed Dniem Dziecka! Cała Polska trzyma kciuki, trwa walka z czasem

Dzień Dziecka powinien się kojarzyć z radością, niestety, w Jaśle tuż przed tym wyjątkowym momentem doszło do tragedii. Służby robią wszystko, by ocalić dziewczynkę.

11-letnia dziewczynka z Jasła wpadła do Wisłoki razem z 39-letnim mężczyzną. Strażakom udało się wyciągnąć z wody dorosłego, ale dziecko, niestety, zaginęło w odmętach rzeki.

Dramatyczny nadchodzący Dzień Dziecka

Nie wiadomo na razie, czy dziewczynka była córką mężczyzny. Oboje wpadli do Wisłoki w okolicach ul. Mickiewicza w Jaśle. To, że jutro jest Dzień Dziecka dodaje całej sytuacji złowrogiego wydźwięku. Obecnie wciąż trwają poszukiwania dziecka, ale już wiadomo, że jest to walka z czasem. Na miejscu jest 6 zastępów strażaków, którzy mają do dyspozycji łódkę, oraz 4 grupy wodno-nurkowe z Przemyśla, Sanoka i woj. małopolskiego. Wyciągnięty z wody mężczyzna jest poddawany reanimacji. AKTUALIZACJA: Niestety, zarówno mężczyzna jak i dziewczynka zmarli dzień dziecka Akcja ratunkowa w Jaśle, fot. screenshot z Facebook Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Wyznaczono miejsce pochówku Benedykta XVI
  2. Napił się i zasnął w bagażniku. Już się nie obudził
  3. Syn Lecha Wałęsy miał wypadek!
  4. Co za afera! Kochanka Pięty chciała być jak najbliżej Dudy
  5. Będzie skandal?! Minister PiS rozpędzi protest w Sejmie
Źródło: rmf24.pl  
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News