"Niestety, nie udało mu się przeżyć". Smutne informacje w Dzień Dobry Wakacje

"Niestety, nie udało mu się przeżyć". Smutne informacje w Dzień Dobry Wakacje Źródło:

Smutne informacje w letnim programie śniadaniowym "Dzień Dobry Wakacje". Jego historia porusza, a nagła śmierć zszokowała wszystkich Polaków. Nikt nie spodziewał się utraty tak młodego, dobrego człowieka. Ludzie mówią bez wahania - to był prawdziwy bohater.

Tragiczna śmierć pilota myśliwca MiG-29 w nocy z 6 na 7 lipca wstrząsnęła całym krajem. Stacje informacyjne przez cały dzień próbowały uhonorować zmarłego Polaka. Okoliczności katastrofy nie były początkowo znane, teraz jednak na jaw wychodzi coraz więcej nowych informacji. Samolot MiG-29 odbywał nocne loty. To właśnie wtedy, około 2 w nocy spadł na ziemię. Pilot katapultował się, jednak zrobił to za późno. Znaleziono go około 200 metrów od wraku myśliwca, po godzinie 2:30 potwierdzono zgon.

Uhonorowali pilota w "Dzień Dobry Wakacje" - znaczna część programu poświęcona jego profesji

Program "Dzień Dobry Wakacje" nadawany jest tylko w weekendy - z tego powodu prowadzący nie mogli opowiedzieć o historii pilota wczoraj. Dziś postanowili go jednak specjalnie uhonorować. Kinga Rusin oraz Piotr Kraśko opowiedzieli o wczorajszym wydarzeniu. - Niestety, nie udało mu się przeżyć - powiedzieli o pilocie. Następne fragmenty programu dotyczyły lotnictwa. Prawdopodobnie był to sposób uhonorowania śmierci pilota. Opowiadano między innymi o aerofotografii, czyli fotografii wykonywanej z lotu ptaka (np. z pokładu samolotu) oraz o pracy stewardessy i zagrożeniach w lotnictwie. Jak się okazuje, zmarły pilot był prawdziwym bohaterem. Wszystkich zastanawia dlaczego katapultował się tak późno, mimo wcześniejszych rozkazów oraz doskonałego przeszkolenia. 33-latek postanowił jednak... uratować mieszkańców okolicznych miejscowości! Wylądował niecały kilometr od najbliższych budynków, na pustym polu. Według mieszkańców okolicznych domostw, było to heroiczne zachowanie z jego strony. Katapultował się tak późno, ponieważ chciał mieć pewność, że samolot bez pilota nie rozbije się na budynkach i gospodarstwach. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Przerażające! Jackowski zapowiedział III wojnę światową
  2. Największy skandal w historii Dzień Dobry TVN! Nikt o tym nie mówi
  3. Szokujące fakty! Chodzi o młodość Kaczyńskiej
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News