Widzowie Dzień Dobry Wakacje nie mogą uwierzyć. Kozidrak skłamała na oczach milionów

Widzowie Dzień Dobry Wakacje nie mogą uwierzyć. Kozidrak skłamała na oczach milionów

Dzień Dobry Wakacje przez jakiś czas zastępuje widzom program Dzień Dobry TVN. Jednymi z ostatnich gości byli Beata Kozidrak oraz jej były mąż i manager Andrzej Pietras. Piosenkarka przez wielu została oskarżona o kłamstwo przed oczami milionów widzów.

Beata Kozidrak jest legendarną wokalistką zespołu Bajm. Niedawno tragicznie zmarł jej brat, co bardzo mocno odbiło się na jej stanie psychicznym. Wtedy właśnie media obiegła informacja, że Pietras oraz brat wokalistki chcieli założyć wspólnie nowy zespół, który zdetronizuje Beatę oraz Bajm. Pomimo wcześniejszych zatargów oboje przed kamerami byli w dobrych nastrojach. Jednak czy tak samo sytuacja ma się bez kamer?

Dzień Dobry Wakacje: Beata Kozidrak skłamała

Podczas rozmowy w programie nie mogło zabraknąć tematu związanego z pogłoskami o potajemnej współpracy Pietrasa i Jarosława Kozidraka. Piosenkarka ostro zdementowała te doniesienia i zaznaczyła, że pozostaje w dobrych relacjach ze swoim byłym mężem. - To bzdura! Nie wiem, kto wymyśla takie głupie historie! A co do Andrzeja - on stoi teraz obok mnie, więc jest to najlepszy dowód, że całą tę aferę zmyślono - mówiła Beata Kozidrak. Wszystko zmieniło się, gdy byłe małżeństwo opuściło budynek stacji. Oczywiście przed drzwiami czekali już na nich paparazzi. Kozidrak chętnie uśmiechała się do obiektywów, jednak Pietras twardo szedł przed siebie, nawet nie spoglądając w stronę fotografów. Dodatkowo byli małżonkowie wyszli z budynku oddzielnie, nie zamieniając ze sobą choćby słowa. Czy tak wyglądają osoby, które łączą dobre relacje? Według internautów zdecydowanie nie, w ten sposób zarzucają wokalistce kłamstwo na antenie przed milionami widzów.

Kim jest Beata Kozidrak?

Urodzona 4 maja 1960 w Lublinie piosenkarka i wokalistka legendarnego zespołu Bajm operująca czterooktawową skalą głosu. Twórczyni tekstów, kompozytorka oraz była żona Andrzeja Pietrasa, który wraz z nią i Jarosławem Kozidrakiem założyli zespół Bajm. Ma za sobą również krótkie epizody aktorskie. Wielokrotnie nagradzana za swoją twórczość. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.

PRZECZYTAJ: Poważna choroba Ireny Santor. „Nowotwór zaatakował nagle”

PRZECZYTAJ: Owsiak rozsadził PiS na koniec Pol’and’rock! Przemówienie bije rekordy

PRZECZYTAJ: Lubaszenko jest ciężko chory. Koszmarnie się zmienił

PRZECZYTAJ: Wsadziła nowonarodzone szczeniaki do torby. Koniec historii łamie serce

fot. wikipedia.org fot. wikipedia.org fot. wikimedia.org Następny artykuł