Tragiczne oświadczenie w Dzień Dobry TVN. Gwiazda walczy z rakiem

Tragiczne oświadczenie w Dzień Dobry TVN. Gwiazda walczy z rakiem Źródło: fot. Youtube

Na antenie Dzień Dobry TVN opowiedziana została bardzo smutna historia. Młoda kobieta toczy ciężką i nierówną walkę z rakiem. W tych trudnych momentach wspiera ją nawet były mąż.

Chociaż Agata i Marek Kościkiewiczowie rozwiedli się cztery lata temu, po trzynastu latach małżeństwa. Mimo tego, że rozstali się, ponieważ mężczyzna nie był do końca wierny żonie, to w trudnych momentach dalej potrafią się wspierać.

Smutna opowieść w Dzień Dobry TVN

Niedawno będąc gościem porannego serwisu Dzień Dobry TVN, Agata Kościkiewicz opowiedziała o swojej chorobie. Kobieta cierpi na złośliwy i rzadki nowotwór mózgu. - Bali się (lekarze - przyp. red.), że przestanę mówić, chodzić. Jak tylko się wybudziłam, zaczęłam do nich gadać, żeby sprawdzić czy mogę mówić, ruszać ręką, nogą - opowiadała w programie śniadaniowym. Kościkiewicz nie zostawił z tą chorobą byłej żony samej. Widać, chociaż w takim przypadku chce odpokutować swoje złe czyny z czasów, gdy był jeszcze jej małżonkiem. - Nie jest sama. Ma wokół rodzinę, bliskich. Wszyscy ją wspieramy, ja też się staram. W trakcie operacji opiekowałem się dziećmi - opowiadał muzyk. Obecnie Agata Kościkiewicz przechodzi radioterapię. Sama przyznaję, że napisała nawet do bliskich listy pożegnalne, zdając sobie sprawę z tego, jak bardzo jest chora. Mimo tego, jest dobrej myśli. - Rak to nie wyrok, trzeba o tym mówić. Choroby nie można się wstydzić. Ja po prostu walczę o swoje życie, dla siebie, dla chłopaków - przekonywała na antenie TVN. Trzeba przyznać, że nie traci woli walki i całe szczęście. Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sukienki, które musisz mieć w swojej szafie!
  2. Pędzący Tir UDERZYŁ w auto Joanny Krupy, samochód WYLECIAŁ z drogi!
  3. Wyciekło tajne nagranie. O. Rydzyk o Marii Kaczyńskiej: Powinna była sama się zabić
  4. Szpak nie chce o tym mówić. Już dwa razy trafił do szpitala
  5. Niespodziewana, okropna tragedia. Nie żyje najpopularniejszy w kraju kucharz, podróżnik i restaurator
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News