Natalia Kukulska zaliczyła dużą wpadkę na wizji! Widzowie zwijają się ze śmiechu

Natalia Kukulska zaliczyła dużą wpadkę na wizji! Widzowie zwijają się ze śmiechu Źródło: Fot. YouTube/Magazyn Gala

"Dzień Dobry TVN" towarzyszy o poranku tysiącom Polaków. Jedną z największych zalet programu jest bez wątpienia fakt, iż dziennikarze pracujący przy jego tworzeniu często przeprowadzają naprawdę interesujące wywiady z największymi gwiazdami. Całkowicie niespodziewanie Natalia Kukulska popełniła w formacie na żywo zaskakującą gafę.

"Dzień Dobry TVN" przyciąga ogromne grupy widzów, którzy z zaciekawieniem przyglądają się przygotowanym dla nich materiałom. Prezenterów programu nie mogło więc zabraknąć także na oficjalnych przygotowaniach do koncertu "Muzyka Wolności". Wydarzenie zostało zorganizowane przez TVN z okazji 100. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

"Dzień Dobry TVN": Natalia Kukulska popełniła wpadkę na wizji

Stacji udało się zaprosić do udziału w koncercie naprawdę wiele doskonałych polskich wokalistów oraz wokalistek. Na scenie pojawili się między innymi: Michał Szpak, Maryla Rodowicz, Edyta Górniak, Andrzej Piaseczny, Stanisław Sojka czy też grupa Perfect. Największe zamieszanie rozpętało się jednak wokół Natalii Kukulskiej oraz Margaret. Co było jego powodem? Całkowicie niespodziewana wpadka pierwszej z wymienionych wokalistek, która musiała się naprawdę zawstydzić, kiedy ostatecznie wyprowadzono ją z błędu. Bartek Jędrzejak odbył rozmowę z piosenkarkami, którą zobaczyli widzowie "Dzień Dobry TVN". Niestety, szybko zwrócono uwagę na to, że Kukulska prawdopodobnie nie wie, jak ma na imię jej koleżanka po fachu. Przypomnijmy, że Margaret w rzeczywistości nazywa się Małgorzata Jamroży, co córce Anny Jantar musiało w tamtym momencie po prostu umknąć. Natalia Kukulska kilkukrotnie zwróciła się do wokalistki używając zdrobnienia "Marysia", kojarzonego przede wszystkim z imieniem "Maria". Sama Margaret nie dała po sobie poznać, że wydarzyło się coś nieprzyjemnego, jednak widzowie szybko zauważyli wpadkę znanej piosenkarki. Byli także niezwykle zaskoczeni, że do podobnej gafy w ogóle w programie doszło.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Jak widzowie zareagowali na wpadkę Natalii Kukulskiej?

Ostatecznie wielu fanów stanęło jednak w obronie Natalii Kukulskiej. W sieci bardzo szybko zaroiło się od licznych komentarzy, w których internauci podkreślali, iż Margaret nie powinna się złościć na koleżankę po fachu za jej wpadkę. - Zapewne nie zrobiła tego, by kogoś urazić, a jeśli samej Margaret to nie wzruszyło, to nas tym bardziej nie powinno - stwierdziła w jednym z komentarzy na popularnym portalu informacyjnym fanka. - Koncert i tak był super, wokaliści też - dodawała kolejna z uznaniem.Najlepsze newsy dnia:

  1. Los Zenka Martyniuka leży w waszych rękach. Kultowy gwiazdor potrzebuje pomocy
  2. Dorota Wellman: Rodzice gwiazdy TVN mieli jednego wroga
  3. Będziecie zbierać szczęki z ziemi! Największa tajemnica Sławomira ujawniona
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Największa gwiazda Polsatu ujawnia szokującą prawdę o pracy w stacji. Będą na nią wściekli?!
Następny artykuł