Koszmar gwiazdy Dzień Dobry TVN w sylwestra! Współczujemy

Koszmar gwiazdy Dzień Dobry TVN w sylwestra! Współczujemy Źródło: Fot. Instagram / aniawendzikowska

Dzień dobry TVN to najchętniej oglądany program śniadaniowy w Polsce. Z całą pewnością przyczyniła się do tego piękna Ania Wendzikowska, która swoją miłą aparycją oraz umiejętnością prowadzenia wywiadów zaskarbiła sobie sympatię widzów. Niestety, w jej życiu prywatnym nie jest ostatnio tak kolorowo jak na szklanym ekranie.

Dzień dobry TVN sprawił, że Ania Wendzikowska stała się osobą rozpoznawalną. Chociaż sława kojarzy się z reguły z samymi korzystnymi następstwami takimi jak pieniądze czy posiadanie fanów, to nie zawsze jest to takie przyjemne. Doskonale przekonała się o tym dziennikarka telewizji śniadaniowej, która w sylwestra musiała zmierzyć się z lawiną przykrych komentarzy.

Ciężki rok dla prezenterki

Miniony rok 2018 z całą pewnością nie był łatwy dla Ani Wendzikowskiej. Kobieta musiała zmierzyć się z ciężarem samotnego macierzyństwa oraz bolesnego rozstania ze swoim partnerem, Janem Bazylem. Chociaż życie i tak już wystarczająco ja doświadczyło, to internauci i tak nie mają zamiaru jej oszczędzać. Prezenterka po raz kolejny stała się obiektem mowy nienawiści oraz złośliwych rad. Ania Wendzikowska, tak jak większość popularnych osób, chwali się na swoim Instagramie różnymi aspektami swojego życia. Ze względu na to, że w 2018 roku kobieta po raz drugi została mamą, ważną częścią jej życia znowu stało się macierzyństwo. Ania pokazuje więc piękne zdjęcia swoich córeczek, a także ich ubranek, wózka czy nawet nosidełka. O tę ostatnią rzecz stoczyła się prawdziwa, internetowa batalia.DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dzień Dobry TVN przyniósł jej sławę, sława przyniosła jej wiele udręki

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, że sława ma nie tylko swoje blaski, ale i cienie. Boleśnie przekonała się o tym Ania Wendzikowska, która na swoim profilu na Instagramie czytać musi wyjątkowo nieprzyjemne treści - nawet w sylwestra. Nadgorliwe matki zawsze znajdą bowiem trochę czasu na to, aby innej kobiecie wytknąć jej błędy. Stało się tak w przypadku prezenterki z TVN-u, która zaprezentowała nosidełko dla swojej malutkiej córeczki. Niemal natychmiast została oskarżona o promowanie szkodliwego trendu oraz brak odpowiedzialności. - Płacą jej, to reklamuje - surowo napisał jeden z internautów. - Zdecydowanie za malutkie dzieciątko. Totalne bzdury wymyślone przez producentów, aby naciągnąć na kasę. Nie nosimy w nosidłach, dopóki dziecko samo nie usiądzie - brzmiał inny, pouczający komentarz.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Sławomir z żoną mocno zaryzykowali w Sylwestra. Wszyscy widzieliśmy jak się skończyło
  2. Polacy otworzyli szeroko oczy z niedowierzania. Oto co Lewandowska zrobiła po sylwestrze
  3. Dramat! DZISIAJ Andrzej Duda zrujnował Biedronkę, Lidla, Tesco i Kaufland
  4. Z kim ma dziecko Omenaa Mensaah? To jak wygląda i nazywa się jej syn, to dla wielu zaskoczenie
  5. Znaki zodiaku, które będą baraszkować w sypialni przez cały 2019 rok!
Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News