„Dzień Dobry TVN” już nie taki dobry? Mimo że prowadzący co rano z sympatią witają wszystkich Polaków, ich wzajemne relacje są wręcz bojowe. Czy stacja będzie musiała zmienić jedną z gwiazd programu śniadaniowego?

„Dzień Dobry TVN” wita Polaków niemal każdego poranka od 2005 roku. Ciepli i uprzejmi prowadzący prezentują codziennie materiały, które umilą nam picie porannej kawy przed wyjściem do pracy. Jednak aktualne relacje dwójki prowadzących się zaogniły, co mocno dało się zauważyć podczas audycji programu. Marcin Meller i Kinga Rusin nie pałają do siebie sympatią. Co takiego podzieliło gwiazdy?

W trakcie porannego programu trzej prowadzący toczyli rozmowę. Piotr Kraśko, Kinga Rusin oraz Marcin Meller byli w znakomitych nastrojach. Pani prowadząca wróciła właśnie z wakacji wyraźnie opalona, w kolorowej kreacji. Do podróży zdecydował się odnieść Kraśko, żartując że w trakcie wakacji Rusin jechała pierwszy raz autobusem. Ten dowcip niesamowicie rozbawił Marcina Mellera, który wybuchł śmiechem i jedyne co zdołał wykrztusić to „A czy był ekologiczny?”. Zdanie było odniesieniem do promowanego przez aktorkę ekologicznego stylu życia. Niestety, ten żart nie spodobał się Kindze.

Podział w „Dzień Dobry TVN”

Owa reakcja wywołała u Kingi Rusin niesmak oraz poważną dezaprobatę. Kobieta w złości zdołał powiedzieć wyłącznie „Ekologiczny był, tak.” Mimo, że odcinek został przeprowadzony do końca, to nie milkną echa tej sytuacji, która miała przelać czarę goryczy.

Prowadząca, według doniesień mediów, miała podjąć kroki, by taka sytuacja więcej się nie powtórzyła. Dyrektor programowy TVN Edward Miszczek podobno wie, że Meller i Rusin już nigdy nie mogą spotkać się w programie, nawet w sytuacji awaryjnej. Prowadząca nie wyobraża sobie ponownej takiej sytuacji.

To nie pierwszy zgrzyt na linii Meller-Rusin. Wcześniej konflikt między gwiazdami był na tyle duży, że przez kilka lat nie było między nimi żadnego kontaktu. Wtedy powodem sporu miało być kradnięcie przez Rusin dowcipów oraz przerywanie wypowiedzi współprowadzącemu.

Czy to definitywny koniec współpracy między celebrytami? To bardzo prawdopodobne, pozostaje tylko pytanie: czy TVN będzie w stanie pogodzić obsadzanie programu porannego tak, by konflikt nie zaogniał się coraz bardziej? Internauci sugerują, że stacja może zdecydować się rozstać z jednym z prowadzących.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Agnieszka Chylińska zamilkła pierwszy raz w życiu. Niezwykłe sceny w show TVN
  2. Księża wściekli, niewierzący gratulują. Kościół zmiażdżony u Wojewódzkiego
  3. Rusin atakuje Rozenek! „Wypindrzona, sztuczna lala”

Znani aktorzy, którzy znaleźli miłość na planie filmowym [ZDJĘCIA]


Tak polskie gwiazdy spędzają wakacje [ZDJĘCIA]

loading...

Zobacz również