Smutne wiadomości dla wszystkich z Dzień Dobry TVN. Kurski i TVP mają powody do radości

Smutne wiadomości dla wszystkich z Dzień Dobry TVN. Kurski i TVP mają powody do radości Źródło: Screen/Youtube/TVN.pl

"Dzień dobry TVN" to program, który w zeszłym roku święcił triumfy, jeżeli chodzi o telewizję śniadaniową. Teraz nastał jednak kryzys tej produkcji. Opublikowano właśnie smutne wiadomości dla tej stacji telewizyjnej, co na pewno ucieszy TVP z Kurskim na czele.

"Dzień dobry TVN" był w zeszłym roku najchętniej oglądanym programem z gatunku telewizji śniadaniowej w Polsce. Wygląda na to, że teraz produkcja przeżywa swojego rodzaju kryzys i musi zmierzyć się z niepokojącymi faktami, co na pewno zasmuci również widzów. Powodów do radości nie brakuje natomiast Jackowi Kurskiemu i stacji TVP, którzy będą mieli powodu do świętowania. 

"Dzień dobry TVN" zeszłorocznym liderem

"Dzień dobry TVN" jest emitowane codziennie od godziny 8:00 rano. W programie poruszane są bardzo różnorodne tematy i pojawia się w nim wielu sławnych gości, którzy przyciągają przed telewizory kolejnych widzów. W zeszłym roku produkcja TVN-u była zdecydowanym liderem, jeżeli chodzi o oglądalność, teraz jednak pojawiły się wyjątkowo smutne doniesienia. 

Program został zdetronizowany przez konkurencyjne "Pytanie na śniadanie" emitowane przez Telewizję Polską. Jacek Kurski, prezes TVP, z pewnością jest bardzo dumny z tego wyniku. Wygląda na to, że między stacjami rozwija się coraz bardziej zacięta rywalizacja o porannego widza. 

TVP detronizuje TVN

Według najnowszych badań przeprowadzonych przez Wirtualnemedia.pl, najchętniej oglądanym programem z dziedziny telewizji śniadaniowej było "Pytania na śniadanie". TVP udało się wreszcie zdetronizować TVN, a pod uwagę wzięto wyniki oglądalności z pierwszego półrocza tego roku, czyli okresu od 1 stycznia do 30 czerwca.

Średnia oglądalność "Pytania na śniadanie" wyniosła wtedy 509 tys. osób, "Dzień dobry TVN" zanotowało natomiast 501 tys. osób w tej samej kategorii. Jest to bardzo smutna wiadomość dla właścicieli stacji TVN, ponieważ w zeszłym roku średnia oglądalność ich programu wynosiła znacznie więcej, a mianowicie aż 530 tys. widzów. To z pewnością bolesna strata i smutna informacja również dla widzów, którzy w mediach społecznościowych chętnie deklarują przywiązanie do formatu, którego treść im bardzo odpowiada. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Na trzecim miejscu uplasował się "Nowy dzień z Polsat News", ale do jeżeli chodzi o wynik programowi, bardzo daleko mu do tych osiągniętych przez TVP i TVN. 

Nie wiadomo, czy cały sztab "Dzień dobry TVN" wyniesie jakieś wnioski z tej porażki. Być może zdecyduje się na nową formułę lub wykorzystane zostaną inne pomysły przyciągające widzów przez telewizory. Jacek Kurski i jego TVP pewnie też nie spocznie na laurach i będzie dążyć do utrzymania pozycji lidera jak najdłużej.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Kobieta piła napój przez słomkę. Następnego dnia już nie żyła. Gdy lekarze ją zobaczyli, byli PRZERAŻENI
  2. Ewa Farna poruszyła cały internet tym zdjęciem. Fanom wyszły oczy z orbit, gdy zobaczyli jak SCHUDŁA
  3. Wciąż nie wiadomo, gdzie przebywa Dawidek. W Polskę zaraz uderzą potężne burze, 9 województw zagrożonych
  4. Cała Polska podaje dalej! Niezwykle pilny apel policji ws. Dawida Żukowskiego
  5. Ujawniono przeszłość mamy 5-letniego Dawida. Nie miała w życiu lekko
  6. Policjant ujawnił na wizji TVN kulisy poszukiwań Dawida. Gdzie jest 5-latek?

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News