Dzień Bez Stanika w Gimnazjum? To bardzo zły pomysł, memy są jednoznaczne

Dzień Bez Stanika w Gimnazjum? To bardzo zły pomysł, memy są jednoznaczne Źródło: pixabay.com/jackmac34

Dzień Bez Stanika w gimnazjum, liceum, szkole zawodowej i technikum: czy to dobry pomysł, żeby w placówce edukacyjnej pojawić się bez części kobiecej bielizny? Niepełnoletni mężczyźni pewnie byliby wniebowzięci, niekoniecznie może to dotyczyć koleżanek z klasy, a przede wszystkim nauczycieli. W Internecie krąży wiele zabawnych memów dotyczących tego święta.

Dzień Bez Stanika w gimnazjum i szkole średniej. To chyba nie najlepszy pomysł

Dzień Bez Stanika w gimnazjum i innych tego typu szkołach - czy jest tam obchodzony? Młodzieńcze lata kojarzone są przede wszystkim z buntem, to właśnie wtedy młodzi ludzie chcą pokazać rodzicom i nauczycielom, że są "dorośli" i niezależni. Wyzywający ubiór, ekstrawagancka fryzura, kolczyk w pępku lub języku, pierwszy tatuaż to tylko niektóre z etapów buntu nastolatka. Młode dziewczyny chcą wyglądać na dużo starsze, w tym celu wykorzystują makijaż i garderobę - lub jej brak - na zwrócenie na siebie uwagi.

Dzień Bez Stanika - kiedy będziemy go obchodzić?

Dzień Bez Stanika będziemy obchodzić 30 maja. Po raz pierwszy celebrowany był 9 lipca w Stanach Zjednoczonych, miał być wyrazem zamiłowania do piękna kobiecego ciała i zachętą do tego, by w kobiety "uwolniły swoje piersi". W Polsce wciąż jest traktowany z przymrużeniem oka, niewiele osób o nim pamięta, a nawet jeśli tak, to niewiele z kobiet decyduje się na pozostawienie górnej części bielizny w domu.

Oczywiście największymi fanami i orędownikami obchodzenia święta bez stanika są panowie, którzy liczą na to, że z roku na rok coraz więcej kobiet w godny sposób będzie obchodziło to nietypowe święto.

Dobrym sposobem na obchody tego dnia jest wizyta u brafitterki, która pomoże profesjonalnie dobrać biustonosz. Stanik nie może być ani za ciasny, ani zbyt luźny.

 - Za ideą dnia bez stanika stały w latach 60. i 70. właśnie feministki. To one zachęcały do wolności, swobody i mówiły o rzucaniu stanikami. Dlatego dzień bez bielizny jest mi bardzo bliski. Czemu nie? 30 maja świętowałyśmy również w serwisach społecznościowych. Na Twitterze #NoBraDay zdobył ogromną popularność, jestem bardzo ciekawa co wydarzy się 22 czerwca - mówiła w wywiadzie jedna z feministek.

Dzień Bez Stanika: memy, z których śmieje się cały Internet

W związku z nadchodzącym Dniem Bez Stanika w Internecie pojawiają się śmieszne obrazki i memy dotyczące tego święta. Internauci nie próżnują i jak zawsze wykazują się niezwykłą kreatywnością, tworząc najróżniejsze grafiki z postaciami z bajek i znanymi aktorami, którzy wypowiadają się na ten temat.

Oto kilka z najśmieszniejszych memów, które powstały z okazji Dnia Bez Stanika, na który zdecydowanie czeka większość mężczyzn:

  1. Dzień Pac-Mana 2019 - data. Kiedy jest święto?
  2. Dzień Bez Stanika - data nie jest oczywista
  3. Kiedy Światowy Dzień Bez Majtek? Dzień po Dniu Bez Stanika
  4. Kiedy jest Dzień Bez Prezerwatywy? Data przedziwnego święta
  5. Dzień Czekolady 2019. Kiedy jest to święto w tym roku?
Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News