Dzięki Lepperowi PiS zdobędzie miliony głosów! Wygraną mają w kieszeni

Dzięki Lepperowi PiS zdobędzie miliony głosów! Wygraną mają w kieszeni

Andrzej Lepper zostawił po sobie kilka świetnych pomysłów, a teraz rząd je wykorzystuje. Dzięki niemu PiS zdobędzie miliony głosów.

To normalne, że niektóre pomysły polityków wykorzystuje się dopiero po latach, ale ten zapewni wygraną PiS w następnych wyborach. Drug czołowy pomysł po "500+" za kilka tygodni zwieńczy się, a to wszystko dzięki Andrzejowi Lepperowi. ZOBACZ TAKŻE: Niemożliwe! Polacy przecierają oczy, szokująca zapowiedź PiS ws. euro w Polsce! W 2005 roku Samoobrona była koalicjantem Prawa i Sprawiedliwości. To wtedy narodził się pomysł, który przypominał "Mieszkanie+". Partia Leppera chciała go przeforsować już wtedy, jednak rządy w tamtym czasie zmieniły się bardzo szybko i nie zdążyli zrealizować swoich planów. ZOBACZ TAKŻE: Mega gwiazda do Kaczyńskiego! „Wsadź palec w tyłek kota”

PiS zdobędzie miliony głosów

Dziś ten pomysł wykorzysta Prawo i Sprawiedliwość, a za kilka tygodni pierwsze mieszkania z programu zostaną udostępnione nowym lokatorom. To na pewno zapewni im wygraną w nadchodzących wyborach. Źródło: neewsweek.pl Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News