DZIEJE SIĘ! Słowa Wassermann sprawiają, że włos jeży się na głowie
Malwina Kossela - 3 Lipca 2018

DZIEJE SIĘ! Słowa Wassermann sprawiają, że włos jeży się na głowie

Małgorzata Wassermann szturmem wkroczyła do polskiej polityki, choć wzbudza w wyborcach bardzo mieszane uczucia. Po tych słowach kandydatki na prezydenta Krakowa włos jeży się na głowie, zdecydowanie dzieje się.

Małgorzata Wassermann nie daje o sobie zapomnieć. Tym razem pokusiła się o komentarz podczas posiedzenia komisji śledczej Amber Gold. Po jej słowach włos dosłownie jeży się na głowie.

Małgorzata Wassermann ostro komentuje

- Kontrola skarbowa w Amber Gold była fikcją. Marcin P. lekceważył kontrolę skarbową Pomorskiego Urzędu Skarbowego. Odmawiał spotkania z kontrolerami tłumacząc, że nie ma czasu - powiedziała Wassermann o działalności US z Gdańska. Wiele obecny na posiedzeniu osób wstrzymało oddech. Przewodniczącą komisji ds. Amber Gold, jak widać, postanowiła mówić dokładnie to co myśli. Praca komisji trwa w końcu od bardzo dawna, a jej członkowie co jakiś czas przedstawiają kolejne odkrycia, które rzucają zupełnie nowe spojrzenie na całą tę sprawę. Przypominamy, że afera z Ameb Gold wybuchła w 2012 roku. Była to firma inwestująca w złoto i inne kruszce, która proponowała klientom wysokie oprocentowanie inwestycji - przekraczające nawet 10 proc. w skali roku - które znacznie przewyższało oprocentowanie lokat bankowych. Dlatego właśnie, działalność spółki Marcina P. wzbudziła wątpliwości Komisji Nadzoru Finansowego, która wpisała ją na "czarną listę" ostrzeżeń. Największy problem zaczął się, kiedy problemy finansowe zgłosiły tanie linie lotnicze OLT Express, których spółka była głównym udziałowcem. W polityczną burzę wokół Amber Gold zaangażowany był m.in. syn premiera Donalda Tuska, Michał. To nad tą sprawą dokładnie zasiada Małgorzata Wassermann i jak widać na wielu przykładach - nie przebiera w środkach.Chcesz coś nagłośnić? Wiesz o bulwersującej sytuacji, która wymaga zainteresowania mediów? Wyślij maila na adres: naglasniamy@pikio.pl. Na pewno przyjrzymy się Twojej sprawie.ZOBACZ TAKŻE:
  1. Koszmar podczas Mundialu! Samochodem wjechał w tłum kibiców
  2. „Kaczyński zniknął!” Poszukują go zagraniczni dziennikarze
  3. Beata Szydło ma dość! „Wściekłe ataki na prezesa PiS”
  4. Ujawniono największą tajemnicę Kuchennych Rewolucji! W Gessler aż się zagotowało
  5. Największy gwiazdor „M jak Miłość” nie wytrzymał. Zabrał głos w sprawie tragicznych warunków pracy na planie
 
Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News