Prezydent Turcji Recep Erdoğan odwiedza Polskę. Spotkał się już z prezydentem Andrzejem Dudą. Prócz tego w planach było spotkanie z kolejnymi przedstawicielami obozu rządzącego. Do jednego z nich jednak nie dojdzie.

Spotkanie Erdoğana z premier Beatą Szydło zostało pilnie odwołane. Informację na ten temat podała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Spotkanie było zaplanowane jako drugie z kolei po rozmowie z prezydentem Dudą.

Beata Szydło miała spotkać się z Erdoğanem, a później podjąć go na uroczystym obiedzie. Rozmowa została jednak odwołana. Informacja jest zupełnie niespodziewana. Nie są znane przyczyny tej decyzji. Nie wiadomo, czy zmiany w planach tureckiego przywódcy wyszły od niego, czy też od samej Szydło.

Po obiedzie z polską premier Erdoğan ma w planach spotkania z marszałkami Sejmu i Senatu – Markiem Kuchcińskim i Stanisławem Karczewskim. Na razie nie wiadomo jeszcze, czy one się odbędą.

Prezydent Turcji Recep Erdoğan odwiedził Polskę we wtorek. Spotkał się z prezydentem Andrzejem Dudą. Ich rozmowa nie miała limitowanego czasu i trwała dość długo. Potem obaj przywódcy wystąpili na konferencji prasowej.

Jak relaksuje się Beata Szydło? Na to byś nie wpadł! Zaskakujące pasje polityków


Tak żyje Andrzej Duda [ZDJĘCIA]

...

Zobacz również