13-latka zmarła, bo oglądała popularną bajkę dla dzieci. To mogło się przydarzyć każdemu

13-latka zmarła, bo oglądała popularną bajkę dla dzieci. To mogło się przydarzyć każdemu Źródło: screen youtube.com

Dziecko jest bardzo podatne na wszelkie sugestie, również te zawarte w bajkach. Niestety niedawno miała miejsce prawdziwa tragedia, która wstrząsnęła całym światem.

Dziecko, które miało zaledwie 13 lat, zostało znalezione przez swojego ojca martwe w szafie. Dziewczyna powiesiła się na ubraniach, ale nie było to samobójstwo, ani morderstwo. Rozwiązanie tej sprawy było bardzo trudne, mimo że powód był znany rodzicom już od dawna. Jednak nikt z domowników nie spodziewał się, że może dojść do prawdziwej tragedii.

13-letnie dziecko zostało znalezione martwe w szafie

Georgina byłą zwyczajną nastolatką, która miała swoje przyjaciółki i kochała życie. Dziewczynka cieszyła się każdym dniem, ale miała jedno zmartwienie, które nie dawało jej spokoju. Chodzi dokładniej o jej szafę, która stała w sypialni dziewczynki. 13-latka przeraźliwie się jej bała po obejrzeniu filmu animowanego pod tytułem "Potwory i spółka". td_block_13 limit="1" post_ids="296154"] Dziewczynka obawiała się, że w nocy z szafy wyjdzie potwór i dlatego unikała jej na wszelkie możliwe sposoby. Jednak to właśnie w tej szafie zostały odnalezione jej zwłoki. Tego strasznego odkrycia dokonał jej tata, który nad ranem chciał sprawdzić, czy jego córeczka śpi. Kiedy znalazł jej ciało, natychmiast podjął próbę ratowania dziewczynki, ale było już za późno. Oczywiście do ich domu została wezwana policja, która zaczęła badać całą sprawę. Według ustaleń funkcjonariuszy nie mogło to być morderstwo. Jednocześnie jej rodzice są przekonani, że Georgina nie mogłaby popełnić samobójstwa. Więc jak to się stało, że dziewczynka zmarła?
DALSZA CZĘŚĆ TESTU POD GALERIĄ Okazało się, że dziewczynka od lat lunatykuje, jednak nikt nie spodziewał się, że może to spowodować śmierć dziewczynki. Oczywiście nie chodzi o to, że dostała ataku serca na skutek wybudzenia, ponieważ jest to tylko mit. Jednak według rodziców dziewczynki, Georgina musiała wejść do szafy, lunatykując, a następnie się w niej obudzić. Kiedy dziewczynka zorientowała się gdzie jest, wpadła w panikę i zaczęła się szamotać, przez co ubrania owinęły się wokół jej szyi. Ostatecznie doprowadzając do tragedii, która nie powinna się wydarzyć. - Nikt z nas jej nie zabił… Boże! Weszła do szafy, lunatykując, możliwe, że się obudziła i zaczęła panikować. Nie mogła się wyswobodzić i zaplątała się w ubrania. Lunatykowała od wielu lat, a my byliśmy tego świadkiem - mówi mama dziewczynki.Najlepsze newsy dnia:

  1. Dramatyczny lot, akcja policji! Pijany w sztos pasażer na gapę znaleziony w luku bagażowym
  2. Jak śmiesz! Chce się dorobić bezczeszcząc pamięć Witolda Pyrkosza
  3. OBLEŚNY atak na Annę Przybylską i Oliwię Bieniuk! „Jej matka to…”
  4. Najrzadsze rasy psów: nie szczeka i wspina się po drzewach. Telomian
  5. Znaki zodiaku i ich tajemnice. Poznaj samego siebie
Następny artykuł