13 latka urodziła dziecko. Teraz jest podejrzana o morderstwo

13 latka urodziła dziecko. Teraz jest podejrzana o morderstwo Źródło: .

Dziecko, które urodziła 13-latka skończyło tragicznie. Skandaliczna sprawa z Suwałk jest właśnie na ustach całej Polski. Młodociana matka jest podejrzewana o spowodowanie morderstwa.

Dziecko urodzone w Suwałkach wstrząsnęło całą Polską. Maleństwo, które przyszło na świat niespodziewanie zmarło na skutek niewyjaśnionych jeszcze okoliczności. Młodociana matka jest podejrzewana o morderstwo. Ta sprawa jest w stanie spowodować ciarki na całym ciele.

Dziecko 13 latki nie żyje. Bulwersująca sprawa na ustach całej Polski

Całość historii zaczęła się w miejscu, w którym jedna z mieszkanek Suwałk zgłosiła się do szpitala żaląc się na wielkie bóle brzucha, na które miała cierpieć od dłuższego czasu. Medycy po szybkim badaniu ustalili, że dziecko, które zgłosiło się do placówki jest tuż po porodzie. Przerażeni medycy czym prędzej wezwali policję, aby ta zapytała, gdzie podziewa się noworodek w szpitalu.

Nastolatka początkowo nie chciała zeznawać i wypierała się stanu ciąży i dokonania porodu. Po dłuższej rozmowie z policjantami dziewczyna wyznała, że rzeczywiście doszło do akcji porodowej, a noworodek znajduje się w łazience mieszkania jej babci. Zaniepokojone służby czym prędzej udały się do miejsca wskazanego przez pacjentkę suwalskiego szpitala. Tam jednak noworodka nie było.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Policjanci dokonali makabrycznego znaleziska

Po przeszukaniu mieszkania zamieszkałego przez babcię młodej matki funkcjonariusze postanowili postawić sobie priorytet i znaleźć dziecko. Najczarniejsze ze wszystkich podejrzeń sprawdziły się. Nieżywe niemowlę zostało znalezione na 500 metrów od miejsca, które pierwotnie wskazywała nastolatka.

Nad głową młodocianej matki pojawiła się odpowiedzialność karna. Policjanci zarzucają jej morderstwo swojego dziecka i szukają osób, które mogłyby potencjalnie pomóc nastolatce w dokonaniu tego czynu. Nieoficjalnie wiadomo, że młodociana matka spotykała się z zamieszkującym okolicę 16-latkiem.

Nie wiadomo jednak, czy mógł on pomóc jej w ukryciu ciała ich dziecka. Jak na razie, nastolatka jest hospitalizowana przez medyków szpitala im. dr. Ludwika Rydygiera w Suwałkach. Stan kobiety nie jest znany, a pracownicy placówki wstrzymują się od komentarzy w tej budzącej emocje sprawie.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Danuta Wałęsa zdradza, jak naprawdę wygląda jej życie z Lechem. „Nie jest i nie było lekko”
  2. Edyta Herbuś pokazała intymne zdjęcie z partnerem. Widać, jaka jest szczęśliwa
  3. Jackowski ma złe wiadomości dla Polaków. Plany na majówkę dla wielu legły w gruzach
  4. Media dotarły do szczegółów upojnej nocy partnera śp. Przybylskiej z kochanką. Sceny, jak z "50 twarzy Greya"
  5. Właśnie ujawniono, jak wygląda syn Kaczyńskiej. Internautom aż opadły szczęki
  6. Fatalne wieści dla Danuty Holeckiej. Szefowa Wiadomości sromotnie przegrała z gwiazdami TVN

Źródło: Fakt

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News