dziecko wypadło z okna
Wikimedia Commons
Piotr Bernaciak - 24 Marca 2019

Malutkie dziecko wypadło z okna na 6 piętrze. Rodzice byli za ścianą

Dziecko zawsze trzeba otaczać opieką, ponieważ wielokrotnie jego pomysły mogą stwarzać niebezpieczeństwo. Przekonało się o tym jedno z małżeństw, które przeżyło wielki dramat. Wszystko przez chwilę nieuwagi. Sytuacja miała miejsce wczoraj w Łodzi i skończyła się tragicznie.

Dziecko zazwyczaj dąży do znalezienia rozrywki w każdym momencie, nawet gdy jest o to bardzo trudno. Wielokrotnie przekonują się o tym rodzice, którzy z tego powodu muszą radzić sobie z wieloma trudnościami. Najstraszniejsze konsekwencje przyniosły wydarzenia, które miały miejsce wczoraj w Łodzi.

Okazało się, że nie każdy rodzic potrafi zaopiekować się dzieckiem przynajmniej w takim stopniu, by zapewnić mu bezpieczeństwo. Przekonali się o tym mieszkańcy Łodzi, którzy mogli być świadkami dramatycznych wydarzeń. Sprawa zakończyła się wielką tragedią, której z pewnością można było uniknąć. Wszystko zależało od zachowania opiekunów, którzy teraz przeżywają tragiczne chwile.

księżna DianaKoszmarny początek. Meghan Markle powtórzyła największy błąd księżnej DianyCzytaj dalej

Dziecko zginęło przez nieuwagę rodziców

Straszne wydarzenia miały miejsce w Łodzi. To właśnie tam wczoraj dwulatek wypadł z okna jednego z mieszkań na szóstym piętrze. Wydaje się wręcz niemożliwe, by małe dziecko potrafiło zrobić coś takiego, jednak jego rodzice przekonują, że tak właśnie było. Wszystko za sprawą ludzkiego błędu.

Na miejscu najszybciej pojawiła się policja, która została powiadomiona przez jednego ze świadków zdarzenia. To właśnie funkcjonariusze przeprowadzili pierwszą próbę reanimacji. Nie udało się jednak w żaden sposób uratować życia małego dziecka. Upadek z szóstego piętra prosto na beton był dla niego zabójczy, co nie może w żaden sposób dziwić.

Zaskakuje jednak to, że rodzice małego mieszkańca bloku w żaden sposób nie potrafili zapobiec tragedii. Ich wytłumaczenia wyjątkowo denerwowały mieszkańców, którzy nie mogą zrozumieć, jak mogło dojść do tak przykrego wydarzenia. Okazało się, że w momencie dramatu dziecko było kompletnie pozbawione opieki.

Dziecko zmarło na miejscu

Okazało się, że matka dziecka spała po nocnej zmianie w pracy, natomiast ojciec był w łazience. Wiele osób zastanawia się, jak to możliwe, że mężczyzna przebywał w łazience na tyle długo, że nie zauważył zniknięcia dziecka. Opiekunowie prawni dziecka zgłosili się dopiero po pewnym czasie, jednak wówczas ich pociecha już nie żyła.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Instagram.com/@nataliawrobelofficial/; Youtube/VENUS MILANO | Luxury Disco Strip Night ClubKoszmarne upokorzenie Natalii z Big Brothera. Wyciekły wszystkie najpikantniejsze materiałyCzytaj dalej

Sąsiedzi małżeństwa twierdzą, że nic w rodzinie nie zwracało ich uwagi. Matka dziecka była wniebowzięta, że w końcu udało jej się zajść w ciążę, z niecierpliwością wyczekiwała narodzin potomka, a potem bardzo o niego dbała i starała się, by niczego mu nie brakowało. Wygląda więc na to, że mieliśmy do czynienia z bardzo smutnym wypadkiem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jak dzisiaj wygląda Pola Raksa? NAJNOWSZE ZDJĘCIA powalają na kolana
  2. Dramat Maryli Rodowicz trwa. W jej luksusowej willi straszą duchy. EGZORCYSTA poszukiwany!
  3. Tata nie żyje. Cierpiał
  4. Gigantyczny tatuaż syna Martyniuka przeraża fanów. Tego nikt się nie spodziewał! [ZDJĘCIA]
  5. "Szajs, dno i metr mułu". Kompromitacja aktorki "M jak miłość"
  6. Szostak schudła na tej diecie. Każdy może sobie na nią pozwolić i działa natychmiastowo

rossmannSensacyjne promocje w Rossmannie! Dzikie tłumy walą do drogeriiCzytaj dalej

źródło: Popularne

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News