Strażacy dokonali przerażającego odkrycia. 8-miesięczne dziecko utopiło się w toalecie

Strażacy dokonali przerażającego odkrycia. 8-miesięczne dziecko utopiło się w toalecie Źródło: fot. pixnio.com

Dziecko wymaga ciągłego nadzoru, ponieważ nawet chwila nieuwagi nad malcem może doprowadzić do mniej lub bardziej poważnego wypadku. W tym przypadku skończyło się prawdziwą tragedią.

Dziecko nie zdaje sobie z otaczających go niebezpieczeństw. Tyczy się to również zagrożeń, które czyhają na nas każdego dnia. W Internecie właśnie pojawiła się wstrząsająca historia i dramat rodziców, który ma za zadania ostrzec innych. Niestety w tym wypadku nie skończyło się tylko na chwili płaczu.

Dziecko zginęło w nieszczęśliwym wypadku

Wielu rodziców, którzy posiadają więcej niż jedno dziecko, a ich starsze pociechy są już nastolatkami, decydują się na to, aby to właśnie rodzeństwo opiekowało się najmłodszymi pociechami. Bez wątpienia jest to oszczędność pieniędzy, ponieważ nie trzeba ich wydawać na nianie. Nierzadko zapominają jednak oni o ryzyku.

Właśnie w takich okolicznościach doszło do potwornego wypadku w amerykańskim mieście Phoenix.  Do jednego z domów zostali wezwani strażacy po tym, jak otrzymali wezwanie od 16-letniej dziewczynki, która pod nieobecność rodziców opiekowała się swoim młodszym rodzeństwem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Okazało się, że dziewczynka w pewnym momencie straciła 8-miesięczne dziecko z pola widzenia. Kiedy udało jej się je odnaleźć, było już zbyt późno. Dziecko leżało w toalecie głową w dół i nie oddychało. Na miejscu momentalnie pojawiły się służby ratunkowe, ale niemowlęcia nie udało się ratować. W domu w tym czasie był obecny jeszcze 3-latek.

Jak przyznaje kapitan straży pożarnej, która przybyła na miejsce tragedii był to nieszczęśliwy wypadek, a 16-latka obwinia siebie za to, co się stało malcowi. Kiedy ratownicy wchodzili do mieszkania, nastolatka była rozhisteryzowana.

Z pewnością ta historia przypomina rodzicom, że to na nich ciąży obowiązek zapewnienia dziecku bezpieczeństwa. Rodzice, którzy stracili kilkumiesięczne dziecko z pewnością nigdy nie zapomną tej dotkliwej lekcji. Nie wiadomo jednak, w jaki sposób radzą sobie z traumą.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie uwierzycie jak Krystyna Pawłowicz wyglądała w MŁODOŚCI! Te zdjęcia zwalą was z nóg! Jak zupełnie inna osoba!
  2. Jolanta Kwaśniewska ZMIAŻDŻYŁA Agatę Dudę. Tak mocnych słów nie odważył się powiedzieć nawet sam Kwaśniewski
  3. Może jeszcze zdążysz! Dzisiejsza oferta majówkowa w Biedronce zwala z nóg
  4. Oto treść wizji Jackowskiego sprzed miesiąca na trwająca właśnie majówkę. Turlamy się ze śmiechu
  5. Musisz zrobić jedną ważną rzecz i Twoja emerytura wzrośnie o 10%. Emeryci zaskoczeni
  6. TVP podała wiadomość, która wstrząsnęła wieloma ludźmi. Nie żyje 15 policjantów

 

źródło: ABC 15

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News