Dziecko wciśnięte w tubę wywołało oburzenie internautów. Ale nie ma powodów do paniki

Dziecko wciśnięte w tubę wywołało oburzenie internautów. Ale nie ma powodów do paniki Źródło: twitter/professor_finesser/

Dziecko zostało wepchnięte do niewielkiej, przezroczystej tuby. Już kilka chwil po zamieszczeniu w sieci zdjęcia, wśród internautów aż zawrzało. Nie kryli oburzenia w związku z tym, co zobaczyli.

Małe dziecko zostało umieszczone w szklanej, przezroczystej i wąskiej tubie. Zdjęcie z całego zajścia trafiło do sieci, gdzie zalała je prawdziwa fala krytyki. Internauci nie kryli swojego oburzenia w związku z tym, co zobaczyli. Ku ich zaskoczeniu, chwilę po opublikowaniu zdjęcia pojawiły się wyjaśnienia, zapewniające że nie mają się oni czym martwić. 

Wizyta z małym dzieckiem u lekarza 

Zapewne wszyscy, którzy dopiero co zostali rodzicami wiedzą, że wizyta u lekarza z małym dzieckiem może wiązać się z potęznym stresem. Problemowe mogą być nawet te kontrolne wizyty, podczas których specjalista nie wykonuje bardziej skomplikowanych czynności, zatem prawdziwym wyzwaniem są badania, w trakcie których wymaga się od dziecka np. nieruchomej pozycji tak jak w przypadku wykonywania RTG. Ci, którzy mieli okazję się już z tym zetknąć zapewne wiedzą, że jest to prawdziwym wyzwaniem. 

Dziecko zostało umieszczone w tubie 

Zdjęcie, na którym widać małe dziecko wciśnięte do szklanej tuby, już chwilę po tym, jak trafiło do sieci, spotkało się z prawdziwą krytyką. Internauci licznie komentowali fotografię nie kryjąc swojego oburzenia i przede wszystkim, przerażenia. Wszyscy zamartwiali się, że dziecku stanie się krzywa i umieszczenie go w szklanej tubie z pewnością odbije się na jego zdrowiu. W Internecie powstała prawdziwa burza, co można uznać za uzasadnione, bowiem pod fotografią, autor zdjęcia nie zamieścił nawet słowa wyjaśnienia. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Nie ma się czym martwić  

Na widok takiej afery, chwilę później autor pośpieszył z wyjaśnieniem. Okazało się, że nie ma się zupełnie czym martwić, a dziecku nic nie zagraża. Ku zaskoczeniu wielu osób, zdjęcie przedstawiało jedną z metod wykonywania maluchom badania RTG. Specjaliści informują, że dzięki temu, rodzicom i przede wszystkim maluchowi oszczędza się dodatkowego stresu, który zapewne pojawiłby się, gdyby tradycyjnie wykonywane badanie trzeba byłoby powtórzyć.

Co więcej, oszczędza się maluchowi dodatkowego promieniowania, dzięki czemu tak wykonane badanie jest dla niego w pełni bezpieczne. Lekarze informują, że taka metoda wykonywania badania RTG funkcjonuje już od lat 60-tych i od tego czasu sprawdza się naprawdę dobrze.  

instagram/medicalpedia/

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Szokujący sekret Violetty Villas. Gdy nikt nie patrzył klęczała na GWOŹDZIACH. To, co jeszcze robiła zjeży wam włosy na głowie
  2. Tak szczera Anna Jantar nigdy nie była! Tuż przed śmiercią wyznała bolesną prawdę o swojej córce, Natalii. Jej słowa zmrożą wam krew w żyłach
  3. Jackowski odleciał w najnowszej wizji? Jasnowidz zapowiedział tragedię, ma wybuchnąć wojna
  4. Tragiczny wypadek autokaru z weselnikami. Nie żyje mnóstwo osób, katastrofa na drodze
  5. Wstrząsająca afera w polskiej miejscowości. Ksiądz wyciąga od parafian astronomiczne sumy, ludzie się zbuntowali
  6. Stare zdjęcie księżnej Diany wielką sensacją. Dopiero teraz zauważyli na nim szczegół, który wszyscy przeoczyli

Źródło: WEBNIUSY

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News