Rodzina zgotowała mu piekło. 7-latek umarł, bo nie znał cytatów z Biblii

Rodzina zgotowała mu piekło. 7-latek umarł, bo nie znał cytatów z Biblii Źródło: fot. Facebook

Dziecko nie zawsze szybko się uczy. Rodzice 7-letniego chłopca nie mogli tego zaakceptować i zastosowali drastyczne środki. Najbliższe osoby zamieniły życie syna w piekło tylko dlatego, że nie potrafił poprawnie wyrecytować cytatów z Biblii.

Dziecko to największy skarb i pociecha dla rodziców. Tak jednak nie było w przypadku Ethana Hauschulza z Wisconsin (USA), który był maltretowany przez najbliższych i zmarł w następstwie hipotermii. Na ławie oskarżonych zasiądą rodzice oraz starszy brat, który również uczestniczył w wychowaniu chłopca. Wszyscy członkowie rodziny bez litości torturowali bezbronne dziecko. Sąd oskarżył 48-letniego ojca Timothy'ego o przyczynienie się do śmierci, 35-letnią matkę Tinę o brak reakcji na krzywdę Ethana, a 15-letniemu bratu został postawiony zarzut morderstwa pierwszego stopnia.

Sekcja zwłok odkryła straszną prawdę

Sekcja zwłok odkryła druzgocącą prawdę o postępowaniu rodziny chłopca. Rodzice i brat Ethana ujawnili okoliczności i przyczynę maltretowania syna. Powodem zadawania tortur miał być fakt, że malec nie potrafił nauczyć się fragmentów Biblii na pamięć. Brat kazał mu zapamiętać 13 wersów, a każdy popełniony błąd skutkował karą. Rodzice nie tylko nie stanęli w obronie swojego dziecka, ale wymyślali kolejne kary dla bezbronnego chłopca.

Dziecko zginęło przez 13 biblijnych wersów

13 wersów Biblii kosztowało Ethana życie. Kiedy po raz kolejny okazało się, że nie potrafi wyrecytować zadanych fragmentów brat stracił cierpliwość. Zmusił dziecko do dźwigania 20-kilogramowego pnia drzewa na mrozie i w międzyczasie kopał młodszego brata i stawał na jego głowie. Sytuacja powtarzała się przez kilka dni. Ethan zmarł w wyniku hipotermii, a sekcja zwłok wskazała, że brat mógł zadać mu ponad 100 różnych ciosów. Raport z sekcji zwłok wskazuje też na obrażenia głowy, okolic brzucha oraz klatki piersiowej.

Internauci już wydali wyrok

Do tragedii doszło na początku kwietnia 2018 roku, ale dopiero w najbliższym tygodniu rozpocznie się proces sądowy oprawców chłopca. Internauci nie czekają jednak na wyrok sądu i z oburzeniem komentują popełnioną zbrodnię. Jeden z uczestników internetowego forum podkreślił, że "religia to samo zło. Modlić się do Boga można bez pośredników". Nie brakowało też słów oburzenia i dramatycznych pytań. Zdruzgotani internauci pytali: "do czego to prowadzi religia i jej wyznawcy?" WIĘCEJ TEKSTU POD GALERIĄ:

Dziecko padło ofiarą religijnej hipokryzji opiekunów

Najwięcej krytycznych głosów podniosło się przeciwko religijnej hipokryzji. Szczególnie oburzającym faktem jest to, że do okrucieństwa w tym wymiarze doszło w rodzinie, która identyfikowała się z wartościami religii chrześcijańskiej. Trudno wierzyć w nauczanie o miłości bliźniego, jeśli w religijnej rodzinie dziecko staje się ofiarą okrucieństwa ze strony własnych rodziców. Rodzice i brat Ethana oczekują na proces. Sądy w USA są bardzo surowe wobec przestępstw o takim charakterze, dlatego należy spodziewać się wysokiej - i w pełni zasłużonej - kary dla wyrodnych rodziców. ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL:
  1. Anna Jantar i Jarosław Kukulski nie byli szczęśliwi? On zdradzał ją z największą rywalką
  2. HGA Media - duży sukces firmy, szansa na karierę dla młodych
  3. Ubojnie Dusz. Dzieciaki konały z głodu, były torturowane i gwałcone
  4. Rak kości u dzieci: Objawy, które łatwo przeoczyć
  5. Pani Ola wychowuje 5 dzieci. Twierdzi, że Mama plus krzywdzi kobiety
 
Następny artykuł