Nowe fakty ws. zakopanego w ziemi dziecka 14-latki. 16-letni ojciec w centrum wydarzeń

Nowe fakty ws. zakopanego w ziemi dziecka 14-latki. 16-letni ojciec w centrum wydarzeń Źródło: Public Domain Pictures - @George Hodan

Dziecko zginęło kilka dni temu w makabrycznych okolicznościach. Dowiedzieliśmy się, że do śmierci doszło na skutek zakopania żywcem. Ciekawość wzbudza również fakt, że rodzicami byli 14-latka i 16-latek. W sprawie pojawiły się nowe fakty.

Dziecko, które poniosło tragiczną śmierć kilka dni temu, jest tematem wielu dyskusji w całej Polsce. Mało kto potrafi uwierzyć w to, że jego nastoletni rodzice byli w stanie posunąć się do tak przerażającej zbrodni, o której będzie mówić cały kraj. Nikt nie przewidywał, że nastolatkowie są w stanie dokonać tak strasznego przestępstwa. W sprawie pojawiają się nowe fakty.

Okazuje się, że młodych rodziców wkrótce mogą czekać bardzo poważne konsekwencje, włącznie z karą pozbawienia wolności. Ich czyn zdziwił tysiące Polaków, w związku z czym możemy być pewni, że oboje odczują konsekwencje zabójstwa z zimną krwią, które popełnili kilka dni temu. Wciąż poznajemy nowe informacje, które mogą tylko pogrążyć młodych rodziców.

Dziecko poniosło przerażającą śmierć

Niewiele osób spodziewało się, że 14-latka może być w ciąży. Wiedzieli o tym najpewniej jedynie jej rodzice oraz najbliżsi znajomi. Sytuacja była na tyle poważna, że nikt nie zdecydował się nawet na zabranie dziecka do szpitala, gdy to potrzebowało jak najszybszej pomocy lekarzy. Nie powiadomiono ich nawet w sytuacji, gdy rozpoczął się poród. W konsekwencji tego postępowania dziecko przyszło na świat w Suwałkach bez niczyjej informacji.

Nie wiadomo, czy zbrodnia popełniona przez nastolatków była znana również ich rodzicom, jednak biorąc pod uwagę fakt, że nikt nie wiedział nawet o porodzie, to jest to bardzo możliwe. Wszystko wyszło na jaw dopiero po kilkunastu dniach, gdy dziewczyna zaczęła skarżyć się na ból brzucha. Postanowiła skorzystać z pomocy lekarzy.

Ci szybko dowiedzieli się, do czego doszło, a następnie powiadomili policję. Krótkie śledztwo wykazało, że dziecko zostało zamordowane, a jego zwłoki odnaleziono w ziemi. Wskazała je najpewniej sama matka. Sytuacja brzmi przerażająco, podobnie jak tłumaczenia samych rodziców. Brzmią one wyjątkowo absurdalnie.

Dziecko zginęło przez własnych rodziców

Okazało się, że dziecko zostało zakopane żywcem przez własnego ojca. Nie wiadomo jeszcze, jakie były motywy takiego działania nastoletnich rodziców i czy miały na to wpływ słowa rodziców. W najbliższych dniach wyjaśniać to będą służby.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Już teraz 16-latkowi zostały postawione zarzuty doprowadzenia do śmierci osoby małoletniej i obcowania seksualnego z osobą poniżej 15 roku życia. Nastolatek został zamknięty w zakładzie poprawczym i póki co wiadomo, że spędzi tam trzy miesiące.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ilu mężów miała Marta Kaczyńska? Trudno uwierzyć, że aż tylu!
  2. Księżna Diana ma siostrę bliźniaczkę! To znana aktorka - wyglądają identycznie. Pospadacie z krzeseł jak to zobaczycie
  3. Kolejne podwyżki dla emerytów. Poznaliśmy konkretne kwoty
  4. Wielka feta w dniu urodzin Rydzyka? Jest decyzja wojewody, trwa wielki spór
  5. Isabel Marcinkiewicz wcieliła swoje groźby w kierunku byłego męża w życie. "To nie żarty! Machina ruszyła"
  6. Media: księżna Kate i książę William są w separacji. To będzie najgłośniejszy rozwód w rodzinie królewskiej?

źródło: RMF FM

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News