Tragedia! Dziecko utonęło w ściekach we własnym domu

Tragedia! Dziecko utonęło w ściekach we własnym domu Źródło: Pixabay - @rawpixel

Dziecko zawsze musi liczyć na opiekę rodziców, bowiem w przeciwnym wypadku sytuacja może zakończyć się tragicznie. Nie wszyscy są w stanie zapewnić odpowiednie warunki dla swoich pociech, w związku z czym czasem dochodzi do tragedii.

Dziecko jednej z kobiet w Wielkiej Brytanii poniosło najtragiczniejszą śmierć, choć przez długi czas wydawało się, że niczego mu nie brakuje. Dziewczynka zmarła przez nieuwagę własnej matki. Raz jednak doszło do wypadku, o którym zrobiło się bardzo głośno. Dowiedzieliśmy się tym samym, że dziecku zawsze należy się opieka.

Wszystko przez wyjątkowo nieodpowiedzialne zachowanie jednej z kobiet, która postanowiła zostawić swoje dziecko z opiekunką w momencie, gdy warunki w mieszkaniu były opłakane. Nic więc dziwnego, że doszło do strasznego wydarzenia, które zostało nagłośnione przez media. Ludzie z całego kraju przesyłają kondolencje rodzinie zmarłej, ale również wyrażają swoje oburzenie na wieść o sytuacji.

Dziecko pozostało bez odpowiedniej opieki

Jedna z kobiet postanowiła, że uda się do fryzjera, jednak nie miała co zrobić ze swoją córką. Wobec tego postanowiła zatrudnić opiekunkę, która miała zająć się dzieckiem. Nie spodziewała się jednak, że dojdzie do tak przerażającego wydarzenia, które będzie spowodowane przede wszystkim wyjątkową nieodpowiedzialnością opiekunki. 

Matka w teorii zadbała o córkę, jednak nie przewidziała, że dziecko wymknie się spod kontroli opiekunki. W domu panowały opłakane warunki do życia - dziury w podłodze były zakryte wyłącznie kartonami, które nie były wystarczającą przeszkodą dla ciekawego świata niemowlaka. Mała dziewczynka wpadła do piwnicy, która była wypełniona ściekami.

Opiekunka wykazała się brakiem uwagi, w związku z czym to ona poniesie największą karę za przykre wydarzenie. Matka dziecka po przybyciu na miejsce natychmiast zawiadomiła policję, a zajmująca się dzieckiem kobieta dostała aresztowana. Grozi jej nawet do piętnastu lat pozbawienia wolności za nieumyślne doprowadzenie do śmierci osoby małoletniej.

Dziecko zmarło w ściekach

Co ważne, nieodpowiedzialna 29-letnia opiekunka nie chciała zajmować się dzieckiem, dlatego poprosiła 10-letnią koleżankę o to, by pomogła jej zająć się dziewczynką. Można było spodziewać się, że osoba w tym wieku nie jest na tyle odpowiedzialna, by pilnować małe dziecko, jednak najwyraźniej nie przyszło do to głowy opiekunce.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Matka również została oskarżona o niezapewnienie dziecku odpowiednich warunków do życia. Usłyszała wyrok jednego roku pozbawienia wolności, choć największym dramatem jest nie sama kara, lecz to, że utraciła swoją córeczkę. Wieści o sprawie szybko rozeszły się po kraju, w związku z czym wszędzie zaczęły pojawiać się głosy oburzonych internautów. 

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Marek Piekarczyk stracił dziecko. Wstrząsające wyznanie: „Zrobili sobie imprezkę na oddziale”
  2. Uwielbiany aktor "M jak Miłość" zmarł w męczarniach na raka. Bardzo bał się śmierci
  3. Znana piękność z Polsatu i TVN dostawała od stacji grosze. Woli zarabiać prężąc się w bieliźnie
  4. Dramat żony Wiśniewskiego. Przez rozwód musiała poddać się bardzo bolesnej operacji
  5. Panowie nie mogą oderwać wzroku, panie zazdroszczą. Kurdej-Szatan w różowej mini wygląda jak bogini
  6. Z ostatniej chwili: Straszna katastrofa lotnicza. Samolot uderzył w helikopter

źródło: The Sun

Następny artykuł Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News