Ogromny skandal! 3-latek bez rąk wyrzucony z restauracji przez kierownika, bo jadł nogami

Ogromny skandal! 3-latek bez rąk wyrzucony z restauracji przez kierownika, bo jadł nogami Źródło: .

Dziecko bez rąk zostało wyrzucone z restauracji. Powód? Menadżer stwierdził, że jedzenie stopami łamie sanitarne zasady, które stanowią ważną część regulaminu. Internauci są oburzeni zachowaniem mężczyzny.

Dziecko zostało wyrzucone z sieci restauracji przez menadżera. Mężczyzna zobaczył, w jaki sposób chłopak je. Według niego jedzenie stopami łamało regulamin, za co 3-latek został wyprowadzony z rodziną z jadłodajni.

Dziecko bez rąk zostało wyrzucone z restauracji, bo jadło nogami

Menadżer sieci IHOP zachował się w sposób karygodny. Pewnego dnia do lokalu, którego był kierownikiem, przyszła rodzina chcąca zjeść obiad. Dziecko państwa Bancroftów marzyło o naleśnikach. Chłopiec wyróżniał się na tle swoich rówieśników, bowiem nie miał rąk.

Radził sobie jednak ze swoją niepełnosprawnością. Pomimo niej jadł samodzielnie - za pomocą swoich własnych stóp. 3-latka spotkała jednak ogromna kara za to, że w tak dzielny sposób stawiał czoła przeciwnościom.

W restauracji chłopiec wygodnie usiadł w towarzystwie swojej rodziny. Zamówił naleśniki, a gdy posiłek został podany do stołu zabrał się do jego spożycia. Menadżer obserwował całą sytuację z boku. Gdy zobaczył, że gość jego lokalu rozpoczął ucztę jedząc naleśniki własnymi stopami, zdenerwował się. Postanowił podejść do radosnej rodziny i oświadczyć, że 3-latek złamał przepisy sanitarne, bowiem je stopami, a te są przecież brudne.

Oświadczenie to było wstrząsające dla wszystkich świadków, którzy również jedli obiad w restauracji IHOP. Oburzeni zareagowali na apel menagera. Ten jednak nie chciał ich posłuchać. Wyprosił chłopca razem z jego rodziną.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Klienci postanowili udać się za chłopcem i solidarnie opuścili lokal razem z nim.

Kilka dni później firma IHOP wydała oficjalnie oświadczenie, gdzie przeprosiła chłopca za to, co zrobił menager jednej z ich restauracji. Oburzenia nie kryli także inni pracownicy, którzy byli świadkami jego zachowania.

 - Ja i kilka innych pracowników byliśmy całkowicie zszokowani tym, co zrobił nasz menadżer - wyznał anonimowy pracownik.

Miejmy nadzieję, że firma IHOP dołoży wszelkich starań, aby tego typu sytuacja już nigdy więcej nie przytrafiła się żadnemu niepełnosprawnemu, który będzie w przyszłości korzystał z ich usług.

ZOBACZ TAKŻE

  1. Beata Tyszkiewicz zdobyła się na szokujące wyznanie. „Chcę ładnie wyglądać w trumnie”
  2. Nie żyje znana prezenterka. Policja oskarża jej męża
  3. Kinga Rusin bez stanika szaleje na Dzikim Zachodzie. Zdjęcia w sieci
  4. Sablewska w kosmicznie drogich majtkach wyznaje miłość pośladkami. Oniemiejecie (FOTO)
  5. Żona uwielbianego bohatera "Na Wspólnej" umiera. Błaga już tylko o jedno, zostało jej niewiele czasu
  6. Tragiczny finał awantury w szkole poadstawowej im. Króla Maciusia. Nie żyje uczeń, wstrząsające informacje Polsatu

Źródło: Webniusy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News