Matka leje wodę na 9 miesięczną córeczkę. Dziecko się dusi, a ona umiera ze śmiechu

Matka leje wodę na 9 miesięczną córeczkę. Dziecko się dusi, a ona umiera ze śmiechu

Dziecko się dusi. Nad nim stoi matka, z niewiadomych przyczyn bardzo rozbawiona... lejąc z butelki wodę prosto na twarz własnego dziecka. Taki scenariusz przyprawia o dreszcze.

Dziecko się dusi, gdy powietrze, które zaledwie od dziewięciu miesięcy wciąga do płuc zamienia się w wodę. Ten oddech odbiera jej własna matka, za pomocą plastikowej butelki, z której ciurkiem wylewa zawartość prosto na twarz własnej córki. Co bardziej okrutne, a jeszcze bardziej niezrozumiałe - kobieta zanosi się śmiechem, najwidoczniej uradowana całą sytuacją. Jednak to nie wszystkie szokujące rzeczy, których się dopuściła kobieta.

Przerażająca sytuacja miała miejsce w Stanach Zjednoczonych, w stanie Karolina Południowa. Caitlin Alyse Hardy - 33-letnia matka wpadła na pomysł, który zapewne wydawał jej się wtedy bardzo zabawny. Podczas gdy jej mała, dziewięciomiesięczna córka spokojnie spała, kobiecie przyszedł do głowy pomysł, aby ją obudzić. Nie mogłoby w tym być nic zdumiewającego, gdyby nie fakt, że Caitlin obudziła córkę za pomocą butelki z wodą, wylewając powoli z wysokości strużkę wody na twarz swojego dziecka. To zaczęło się dusić. DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Dziecko się dusi. Matka się śmieje

Najbardziej szokującą informacją jest to, że Caitlin postanowiła uwiecznić całą sytuację na swoim telefonie komórkowym. Nagranie trwało 36 sekund. Widać na nim kobietę podchodzącą do śpiącego dziecka z butelką wody. Wylewa ją na policzek, lecz dziecko odwraca się i próbuje spać dalej. Słychać śmiech kobiety, która nie reaguje na sprzeciw malucha. Następnie kobieta, najwidoczniej próbując mimo wszystko obudzić córkę, wlewa kolejną porcję wody, tym razem bezpośrednio na nos i usta dziecka. Dziewczynka budzi się z płaczem i zaczyna kaszleć, próbując złapać oddech. Słychać jeszcze głośniejszy śmiech matki.

Internet reaguje

Jakby tego było mało, Caitlin postanowiła podzielić się swoim pomysłem w Internecie. Umieściła nagranie na swoim profilu na Facebooku z komentarzem "zapłata za budzenie mnie w nocy". Nagranie bardzo szybko zdobyło popularność, Internauci zaczęli je udostępniać i na Caitlin wylała się fala krytyki. Ktoś zawiadomił policję, w obawie, że dziecku mogła stać się krzywda i uznając za stosowne powiadomić odpowiednie służby, by to sprawdziły. Caitlin została aresztowana i postawiono jej zarzut okrucieństwa wobec córki. Szybko jednak wyszła po wpłaceniu kaucji. Śledczy badają całą sprawę. Póki co wiadomo jedynie, że kilka lat wcześniej została ukarana za nie zapięcie dzieciom pasów w samochodzie. Żadna matka nie zrobiłaby tak oczywistej krzywdy własnemu dziecku, a zachowanie Caitlin świadczy o jej wielkiej nieodpowiedzialności i bezmyślności. Być może duży wpływ mają tu też media społecznościowe i chęć "pokazania się". W każdym razie internauci mają nadzieję, że cała ta sytuacja przyczyni się do tego, ze Caitlin stanie się bardziej odpowiedzialna i nigdy nie powtórzy takiego zachowania wobec dziecka.
ZOBACZ TAKŻE NA PIKIO.PL
  1. Ujawniono, ile teraz waży Katarzyna Figura! Będziecie w szoku
  2. Największy gwiazdor TVN miał romans z Anną Muchą. Właśnie opublikowano zaskakujące zdjęcie
  3. To pierwsza taka akcja W HISTORII! Biedronka rozda ludziom nawet po 1200 złotych
  4. Nie żyje dziennikarka Gazety Wyborczej, która ujawniła aferę Jankowskiego
  5. „Wzorowa” matka rzuciła się na 7-latkę, zaczęła ją odkładać pięściami. „Wyrwę ci głowę!”
  źródło: Popularne Następny artykuł