Jak dziecko nagle zamilkło, natychmiast zatrzymała auto. Przechodnie byli świadkami sceny jak z horroru

Jak dziecko nagle zamilkło, natychmiast zatrzymała auto. Przechodnie byli świadkami sceny jak z horroru Źródło: Screen/ Facebook

Dziecko dziwnie się zachowywało, nagle zamilkło i przestało oddychać. Kobieta musiała zareagować błyskawicznie. Ludzie wokół patrzyli na przerażającą scenę, która rozgrywała się na ulicy, byli bezradni.

Dziecko miało spędzić ten dzień pod opieką ciotki. Kobieta nie pierwszy raz zajmowała się 5-miesięcznym Sebastianem. Zawsze lubiła te okazje, nie miała swoich dzieci, więc z tym większą przyjemnością opiekowała się siostrzeńcem. Tym razem jednak czekały ją przerażające chwile.

Dziecko przestało oddychać

Chyba nie ma nic bardziej stresującego, niż obawa, że coś stanie się dziecku, które zostawiono pod naszą opieką. Taki moment grozy przeżyła Pamela Rasuseo z Florydy, gdy pilnowała 5-miesięcznego siostrzeńca, Sebastiana. Zaplanowała wycieczkę do ulubionego parku, w którym zawsze miło spędzali czas.

Tym razem dzień potoczył się inaczej. Gdy wracali z parku, ich samochód zatrzymał się w korku. Posuwał się bardzo powoli, dlatego dziwne zachowanie Sebastiana - płacz i marudzenie - kobieta usprawiedliwiała na początku zniecierpliwieniem malucha. Wkrótce okazało się, że przyczyna jest poważniejsza.

Sebastian nagle przestał płakać. Wyglądał, jakby usnął, ale Pamela czuła, że coś jest nie tak. Zjechała z drogi, zajrzała na tylne siedzenie i zorientowała się, że chłopczyk nie oddycha.

Błyskawiczna reakcja. Świadkowie patrzą na dramatyczne sceny

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ

Pamela zareagowała błyskawicznie. Wyciągnęła chłopca z samochodu i przystąpiła do reanimacji. Nie zwlekała, nie dzwoniła na pogotowie - nie chciała zmarnować ani chwili. Wiedziała, że toczy się wyścig z czasem.

Przechodnie patrzyli na tę dramatyczną scenę. Młoda kobieta trzymała dziecko w ramionach, pochylała się i starała się przywrócić mu oddech. Ktoś zadzwonił po karetkę. Nagle, jeszcze zanim na miejsce przybyli medycy, dziecko się ocknęło. 

Dzisiaj grzeje: 1. NIE ŻYJE wybitna Polka. W wieku 44 lat miała tragiczny wypadek
2. Już od jutra wzrosną emerytury. Wiadomo, kto i ile na tym zyska, niektórzy będą wściekli

Wtedy Pamela wybuchnęła płaczem. Wcześniej działała automatycznie, teraz dopiero uświadomiła sobie dramatyzm sytuacji. Uratowała Sebastianowi życie dzięki swojej błyskawicznej reakcji. Lekarze nie potrafili podać przyczyny zatrzymania akcji serca u małego chłopca. Pewne jest to, że gdyby nie Pamela, która znała zasady resuscytacji i mogła zadziałać automatycznie, rzecz mogłaby się skończyć tragedią.

Najlepsze newsy dnia:

  1. Zapukają do drzwi i nałożą karę. Już 9,5 tys. Polaków musi zapłacić MILIONY!
  2. Kryzys w małżeństwie Małgorzaty Kożuchowskiej. Tabloid wylicza jej WSZYSTKICH mężczyzn, nie jest dobrze
  3. Rówieśnicy zobaczyli, jak wygląda jego mama i zgotowali mu piekło. Weszła do jego pokoju i dokonała odkrycia, przez które już zawsze będzie cierpieć
  4. Fryzjer mył mu włosy szamponem, a potem klientowi zrobiło się ciemno przed oczami. 3 dni walczył o życie
  5. Zdjęcia z wesela, które nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego. Żenująca kompromitacja

Źródło: Webniusy

Następny artykuł