Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo?

Mama małej Madzi z Sosnowca pilnie przeniesiona. Jej życiu zagrażało niebezpieczeństwo? Źródło: screen/youtube/

Jej dziecko nie żyje już 7 lat. Katarzyna Waśniewska jest w trakcie odsiadywania swojej kary, którą wymierzył jej sąd. Zapewne nikt nie spodziewa się, że życie w celi jest proste, jednak jak się okazuje, akurat ta więźniarka doświadczyła tam czegoś straszliwego.

Zabiła własne dziecko, które miało zaledwie 6 miesięcy. Później upozorowała porwanie maleńkiej Madzi, a ostatecznie wyznała, że śmierć dziewczynki była zupełnym przypadkiem. W styczniu 2012 roku takie właśnie informacje wstrząsnęły całą Polską. Setki funkcjonariuszy szukały rzekomo zaginionego noworodka, w czasie, gdy ono już dawno nie żyło, a jego ciało zostało w bestialski sposób porzucone. Sąd wymierzył kobiecie karę 25 lat pozbawienia wolności. Katarzyna trafiła do zakładu karnego w Krzywańcu, jednak w ostatnim czasie została przewieziona do innej placówki.  

Zabiła dziecko. Teraz musi ponieść konsekwencje 

Katarzyna Waśniewska ma za sobą już 7 lat kary. Przed nią jeszcze 18. Matka Madzi od razu została osadzona w zakładzie karnym dla kobiet w osobnej celi jako więzień P1. Oznacza to, że osoba jest osadzana pierwszy raz, jednak jest szczególnie niebezpieczna. Kobieta w sądzie wielokrotnie okazywała skruchę, w nadziei, że jej kara zostanie złagodzona, jednak nigdy nie przyniosło to upragnionych efektów. Po kilku latach przybywania w tamtejszej celi Katarzyna musiała zostać przewieziona do zupełnie innego więzienia. 

Życiu więźniarki zagrażało niebezpieczeństwo 

Kobiety, który również przebywały w tym samym więzieniu, dopuszczały się wielu różnych przestępstw. Zapewne niejedna z nich popełniła morderstwo, często z premedytacją. Jednak mimo wszystko większość więźniarek to również ciepłe, kochające matki. Nawet im zamordowanie własnego dziecka nie mieści się w głowie. Kobiety od pierwszego dnia pojawienia się w więzieniu Katarzyny, choć przybywały w zupełnie innych celach, starały się do niej dostać, by osobiście wymierzyć sprawiedliwość. Kobieta ponoć niejednokrotnie padła ofiarą linczu. 

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ 

Takie zachowania, a przede wszystkim pojawienie się zagrożenia dla życia osadzonej, wymusiły podjęcie decyzji o przewiezieniu kobiety do innego więzienia. Matka Madzi trafiła bowiem do zakładu karnego na Dolnym Śląsku w Lublińcu. Najprawdopodobniej to właśnie w tym miejscu spędzi swoje najbliższe 18 lat życia, jednak nie jest do końca pewne, czy tamtejsze kobiety również nie będą pragnęły zemsty na osadzonej.

ZOBACZ TAKŻE: 

  1. Co za WSTYD! Pogrzeb Izabeli Skrybant-Dziewiątkowskiej miał być pełen gwiazd! Aż płakać się chce, że przyszła tylko garstka znanych osób. Nie uwierzycie kto się pojawił
  2. Agnieszka Fitkau-Perepeczko z partnerem. Jest od niej o 41 lat młodszy! Nie uwierzycie kim jest!
  3. Żona Sławomira pokazała się tak, jak stworzył ją Bóg. Oniemiejecie (FOTO)
  4. Cena luksusowej torebki od Michaela Korsa w Lidlu zwala z nóg. Już za parę dni kobiety będą się o nie walczyć
  5. Z kim obecnie jest Piotr Żyła? Prywatne życie skoczka
  6. Michał Wiśniewski nagrał porażającą piosenkę o rozstaniu z czwartą żoną. Odebrało nam mowę

Źródło: WP

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na: Google News