dziecko, poważna operacja polskiej gwiazdy po porodzie
Pixabay/sasint
Wiadomości Pikio - 12 Kwietnia 2019

Polska gwiazda zaraz po porodzie poddała się poważnej operacji. W sieci pojawiły się jej nagie zdjęcia z zabiegu

Dziecko okazało się wielkim szczęściem dla polskiej gwiazdy. Jednak tuż po porodzie kobieta postanowiła poddać się poważnemu zabiegowi. Internauci mogą zobaczyć jej zdjęcia z zabiegu. Dla wielu to bardzo wstrząsający widok.

Dziecko jest dla polskiej celebrytki jednym z największych prezentów od losu. Ewa Schwesta, polska gwiazda sceny muzycznej w Niemczech niedawno właśnie powitała na świecie swojego potomka. Jednak tuż po porodzie postanowiła poddać się poważnej operacji. Okazuje się, że nie zamierzała czekać, aby jej ciało w naturalnym tempie powróciło do dawnych kształtów.

Dla wielu kobiet nowo narodzone dziecko to nie tylko szczęście. Świeżo upieczone mamy bardzo martwią się defektami urody, które zostały spowodowane przez ciążę. Obwisły brzuch i rozstępy to tylko przykładowe problemy, z którymi trzeba zmagać się po porodzie. Polska celebrytka nie zamierzała jednak czekać i postanowiła wrócić do formy sprzed ciąży w ekspresowym tempie.

M jak miłość zdunscyKolejny dramat w "M jak miłość". Widmo śmierci znowu nawiedzi ZduńskichCzytaj dalej

Urodziła dziecko. Chwilę później wylądowała na stole operacyjnym

Ewa Schwesta, a właściwie Ewa Malanda z Koszalina, nie zamierzała długo czekać na odzyskanie dawnej sylwetki. Ledwo zdążyła urodzić dziecko, a już poprosiła o pomoc lekarza medycyny estetycznej. Miał on sprawić, że jej ciało powróci do dawnych kształtów i celebrytka będzie mogła znów cieszyć się talią osy. Świeżo upieczona mama bez wahania udała się do kliniki chirurgii plastycznej, aby poddać się poważnym zabiegom.

Polska raperka poddała się drastycznym zabiegom. Postawiła przede wszystkim na odsysanie tłuszczu, który zgromadził się w jej organizmie w czasie ciąży. Jej decyzja zostanie przez wiele młodych matek oceniona jako kontrowersyjna. Jeszcze bardziej kontrowersyjny jest fakt, że celebrytka postanowiła podzielić się swoimi zdjęciami ze szpitala. Do sieci trafiły fotografie zrobione tuż przed zabiegiem.

DALSZA CZĘŚĆ TEKSTU POD GALERIĄ:

wiktoria gąsiewskaNiesamowita metamorfoza Wiktorii Gąsiewskiej. Będziecie zaskoczeni, jak się zmieniłaCzytaj dalej

Celebrytka opublikowała nagie zdjęcia z zabiegu. Każdy może je zobaczyć

Kontrowersyjna celebrytka Ewa Schwesta nie zamierzała poprzestać na samych zabiegach. Swoją wizytę w klinice medycyny estetycznej postanowiła udokumentować i pokazać internautom zdjęcia swojego ciała, które jest przygotowane do zabiegu odsysania tłuszczu. Dla wielu internautów okazało się to dużym zaskoczeniem. Na fotografiach widać nagie, wytatuowane ciało celebrytki. Niemal wszystkie części jej ciała zostały odsłonięte. Nie da się ukryć, że raperka więcej odsłania niż zasłania.

Odważne zdjęcia Ewy Schwesty nie dziwią nikogo, kto zna jej przeszłość. Raperka zajmowała się również sutenerstwem na szeroką skalę, a wcześniej sama trudniła się prostytucją. W tej chwili jest to już przeszłość, bo niemiecka policja nakazała zakończenie działalności i postawiła szereg zarzutów. Mimo tego polska gwiazda rapu stara się żyć normalnie: urodziła dziecko i dba o swoją urodę.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. 102-letnia polska aktorka zmarła i zostawiła ogromny majątek. Kwota wbije was w fotel. Taka fortuna to marzenie każdego Polaka!
  2. Tragedia w rodzinie gwiazdy TVP! Straszna choroba zaatakowała jej matkę. Choruje na nią 20 milionów Polaków
  3. Ogromna eksplozja bomby ukrytej w ziemniakach. Nie żyje co najmniej 16 osób, dziesiątki rannych
  4. Wstrząsające wyznanie Wiśniewskiego: "Mój syn zobaczył mnie pijanego leżącego w spaghetti"
  5. Są wyniki badań toksykologicznych zmarłej prezenterki TVP. Została otruta?!
  6. Anna Mucha pokazała swoje dwa duże wdzięki na imprezie. Zdjęcia wylądowały w sieci

agnieszka kotulankaNajpiękniejsze momenty w życiu Agnieszki Kotulanki. Wzruszające zdjęciaCzytaj dalej

źródło: Jastrząb Post

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj pikio.pl na:Obserwuj nas na Google News Google News